Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Lip 2022 17:50 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 237 756
złoty
@pabien Bilet za mile, na wszystkich lotach wyraźnie zaznaczone, że "checked 23kg included".

[Edycja] Podejrzewam, że chodzi o to, że na tej karcie pokładowej, którą teraz mam jest brak "checked", no bo go nie ma póki co. Ale bilet go zawiera i pewnie wszystko będzie OK przy check-in lotniskowym.

#62 PostWysłany: 17 Lip 2022 21:43 
Awatar użytkownika

złoty
Jednak jest coś nie tak. Towarzysz podróży się odprawił i u niego pokazuje, że ma „1 checked”. U mnie natomiast jest tylko „Carry on”. Spotkał się ktoś z czymś takim?

#63 PostWysłany: 21 Sie 2022 13:40 

Loty: 911
Kilometry: 876 816
platynowy
Ostrzeżenie przed dennym serwisem oferowanym na pokładach tejże linii, która przechodzi na model LCC:
https://loyaltylobby.com/2022/08/20/rea ... ess-class/
Rockriderr lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#64 PostWysłany: 21 Sie 2022 14:09 

złoty
Pisałem o tym już rok temu, szczególnie klasa C do bani
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 21 Sie 2022 14:11 
Awatar użytkownika

złoty
19 lipca br. Lot AV47 na trasie MAD-BOG, B788, eko.
W kwestii foteli i rozrywki, to chyba jest to typowe wnętrze dla tego samolotu, przynajmniej dokładnie tego samego doświadczyłem na moim ostatnim locie B787 w QR. Siedzenia raczej wygodne, z wysuwanym siedziskiem. Różnica tylko taka, że w QR są te cholerne skrzynki pod miejscami przy oknie (coś okropnego!).
Subiektywne i niezmierzone aparaturą wrażenie było takie, że z tylu samolotu było dość głośno. Wydawało mi się, że w A350 jest ciszej.

Jedzenie okropne. Szkoda komentować.
Poza tym lot bez zarzutu.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
5 ludzi lubi ten post.

#66 PostWysłany: 21 Sie 2022 21:08 

HON fly4free
AV straszliwie zeszła na psy na wszystkich lotach i we wszystkich klasach.
Pomyśleć, że to druga najstarsza aktywna linia lotnicza i jeszcze 7-8 lat temu mieli znakomity serwis, których ich wyróżniał na tle konkurencji.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#67 PostWysłany: 23 Sie 2022 22:19 

Moje doświadczenie jest raczej pozytywne. Trasa UIO-BOG-LIM na obu odcinkach kawa/herbata, butelka wody, paczka ciasteczek i kanapka. Na GYE-UIO nie dawali aczkolwiek nic.
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 07 Lis 2022 17:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Czy ktoś ma jakiś numer telefonu do nich? Na stronie mi się nie pokazuje jak wybieram jakikolwiek kraj z listy. W internecie nie moge nic znaleźć. Chat to tylko boty.

Pro
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 07 Lis 2022 18:08 

niebieski
@mordek

Spróbuj tu:

https://www.quickcaribbean.com/blog/how ... at-avianca

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mordek uważa post za pomocny.

[ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Facebook [Bot] oraz 5 gości