Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Gru 2020 21:12 

Rejestracja: 08 Wrz 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 8 834
Z tego co wyczytałem na stronie ministerstwa :
https://www.gov.pl/web/argentyna/Inform ... -paragwaju
Do dziś obowiązywały obostrzenia (zakaz wjazdu dla turystów). Czekam na aktualizacje, ale raczej wątpię że uda się tam dolecieć początkiem roku.
Jednakże jeśli ktoś ma porady dotyczące zdobycia góry lub tego co pozwiedzać w okolicach Mendozy to chętnie poczytam.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Gru 2020 21:21, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Sty 2021 05:06 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 239
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Ja akurat wrocilam z kolejnych wojazy po Mendozie, postaram sie jak najszybciej wrzucic relacje ;)

A co do wjazdu do Argentyny, to niestety nie liczylabym na szybkie otwarcie granic... Od marca 2020 raptem przez dosyc krotki okres mogli wjezdzac turysci z krajow osciennych, wraz z kolejna fala zarazen wycofano sie z tego i znowu zaostrzono przepisy.

Takze jezeli chcesz zdobywac Aconcague, to raczej w przyszlym sezonie. Bo poki co, jedynie co wiadomo to to, ze nic nie wiadomo. :lol:

Podrzucam przy okazji pomocne linki:
- IATA
- Argentynski urzad do spraw cudzoziemcow (po hiszpansku, rzecz jasna)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Sty 2021 22:44 

Rejestracja: 08 Wrz 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 8 834
Dzięki. Też tak sądzę. Poproszę o jak najwięcej materiałów. Za rok się przydadzą.

ps. Kiedy wjechałaś do Argentyny ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Sty 2021 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
@PawelZZZ kiedy mniej więcej się wybierasz w 2022? Ja od początku planowałem przyszły rok i w sumie dobrze. Mierzymy w drugą połowę lutego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Sty 2021 01:01 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 239
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
PawelZZZ napisał(a):
ps. Kiedy wjechałaś do Argentyny ?


Na codzien mieszkam w Buenos Aires wiec jako ze jestem stala rezydentka nie mialabym klopotu dostac sie do Argentyny chocby i teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 12 Sty 2021 22:40 

Rejestracja: 08 Wrz 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 8 834
kefirm napisał(a):
@PawelZZZ kiedy mniej więcej się wybierasz w 2022? Ja od początku planowałem przyszły rok i w sumie dobrze. Mierzymy w drugą połowę lutego.

Ciężko mi się określić. Zależy jak dostane wolne. Zazwyczaj jest tak że dostaje i wyjeżdżam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lis 2021 21:56 

Rejestracja: 08 Wrz 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 8 834
kefirm napisał(a):
@PawelZZZ kiedy mniej więcej się wybierasz w 2022? Ja od początku planowałem przyszły rok i w sumie dobrze. Mierzymy w drugą połowę lutego.


Hej. Czy oferta aktualna ? Ilu Was jedzie ? Czy to zorganizowana wycieczka ? Granice otwarte. Myślę o wyjeździe w styczniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Lis 2021 23:26 

Rejestracja: 08 Wrz 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 8 834
Jednak w tym roku jest szaleństwo na bilety lotnicze. Jeszcze na początku listopada można było kupić bilet w okolicach 4500 zł. Po parunastu dniach już w zasadzie można zapomnieć o takie cenie. Teraz mamy najtaniej okolice 9 tys.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Lis 2021 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Ja wciąż chętny ale raczej odłożę temat do kolejnego sezonu 2022/2023
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Paź 2022 19:25 

Rejestracja: 08 Wrz 2019
Posty: 36
Loty: 1
Kilometry: 8 834
@kefirm Dalej zainteresowany ? Patrzyłem na ceny w polskich agencjach . 2700$+przelot+ 800$ za permit + 600$ za dodatkowe wyżywienie. Sporo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Paź 2022 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Hmm, dalej ale nie wiem na kiedy :-)
Drogo, zakładam że na miejscu może być trochę taniej ale i tak w ostatnim czasie wszystko bardzo zdrożało.
Pewnie trzeba by się rozeznać w lokalnych agencjach po ile tam by wyszło za całość.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group