Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Paź 2014 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Hej,

Chcialbym skorzystac z Waszego doswiadczenia i poradzic sie by sensownie zaplanowac wypad do Brazylii i Argentyny. Wyjazd niekoniecznie nastawiony na relaks, wiec chetnie nadloze drogi by zobaczyc cos ciekawego.

30.10 - rano przylot do Rio*
31.10 - Rio i okolice
01.11 - Rio i okolice
02.11 - Rio i okolice
03.11 - wylot do Sao Paulo*
04.11 - transfer na Pantanal
05.11 - Pantanal
06.11 - Pantanal
07.11 - Pantanal
08.11 - transfer do Iguazu
09.11 - Iguazu
10.11 - Iguazu
11.11 - Iguazu
12.11 - transfer do Buenos Aires
13.11 - Buenos Aires
14.11 - rano wylot z Buenos Aires z 9h-postojem w GRU*

* daty tych lotow zaklepane, wiec tego nie zmienie

Kilka pytan:
1) Pantanal: Cuiaba, Campo Grande czy jeszcze cos innego jako baza wypadowa? Macie jakies doswiadczenie? Sklanialem sie ku Campo Grande, bo latwiej bedzie mi sie pozniej dostac do Iguazu.
2) Sao Paulo: Zaplanowalem jeden dzien, bo miasto nie zacheca specjalnie. Raczej nie za krotko?
3) Iguazu: jeden dzien po stronie brazylijskiej, a drugi po argentynskiej. Czy jest sens dokladac trzeci na trip do Ciudad del Este czy odpuscic? Nie wiem czy to miejsce ma jakiekolwiek zalety poza tania elektronika.
4) Argentyna: czy jest jakies miejsce warte jednodniowego postoju na trasie z Iguazu do Buenos Aires?
5) Jesli jednak zaoszczedze jeden dzien na Iguazu to czy oplaca sie przeplynac sie do Urugwaju z Buenos Aires?
6) Czy jest cos wzglednie w okolicach lotniska GRU wartego uwagi? Nie chce podczas layoveru wypuszczac sie za daleko, by korki mnie nie zatrzymaly przed powrotem.

Chetnie poznam Wasze sugestie co ujac, dodac, nie przeoczyc.

Dziekuje bardzo i pozdrawiam serdecznie! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 07 Paź 2014 12:54 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 279
niebieski
Cytuj:
3) Iguazu: jeden dzien po stronie brazylijskiej, a drugi po argentynskiej. Czy jest sens dokladac trzeci na trip do Ciudad del Este czy odpuscic? Nie wiem czy to miejsce ma jakiekolwiek zalety poza tania elektronika.


dwa pelne dni w zupelnosci wystarcza. Procz wodospadow nic. Lepiej zaoszczedzony dzien spedzic w Buenos Aires, lub Urugwaju, jesli lubisz jezdzic i/lub lokalnie legalne specyfiki.

Cytuj:
6) Czy jest cos wzglednie w okolicach lotniska GRU wartego uwagi? Nie chce podczas layoveru wypuszczac sie za daleko, by korki mnie nie zatrzymaly przed powrotem.


GRU-centrum, to godizna, a w korkach 2.
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off
m3lm4k uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group