Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Paź 2022 00:20 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Czy autobusy dalekobieżne w Kolumbii są bezpieczne ?

A jak z transportem większej walizki lub plecaka? Nie ma obaw, że się może ulotnić z luku bagażowego?
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 04 Paź 2022 03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Trzy dni temu odbyłem siedmiogodzinną podróż autobusem z Salento do Medellin. Duzy plecak trzymałem w bagażniku. Nikt nic nie ukradł, ale wszystkie wartościowe przedmioty i tak miałem przy sobie.
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Paź 2022 11:06 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
W dwójkę podróżowaliśmy w Kolumbii przez miesiąc, przejazdów autobusowych na dłuższych dystansach zebrało się ok. dziesięciu. Plecaki zawsze mieliśmy w luku bagażowym. Nic złego się nam nie przydarzyło.
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Paź 2022 11:12 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
jechaliśmy nocnym autobusem z Neivy do Pereiry oraz w dzień z Santa Marty do Cartageny. W obu przypadkach bagaż został oznaczony naklejką i umieszczony w luku bagażowym, na bilecie dostaliśmy drugą część naklejki. Odbiór w miejscu docelowym, tylko za pokazaniem naklejki (choć w przypadku Cartageny miałem problem z biletem, ale kierowca pamiętał którą walizkę zostawił Gringo więc... wydał bez). A tak, pomijając opóźnienia, to przygód z autobusami nie było.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Paź 2022 03:01 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Dziękuję bardzo, a gdzie dokonywaliście zakupu biletów?
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Paź 2022 11:00 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 400
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
bilety w kasie na dworcu. w przypadku kilku operatorow da sie nawet cene wynegocjowac lepsza gdy mowisz ze sprawdzisz jeszcze w okienku obok :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 12 Paź 2022 17:17 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
malawita napisał(a):
Dziękuję bardzo, a gdzie dokonywaliście zakupu biletów?

po prostu w kasach na dworcu autobusowym.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 12 Paź 2022 17:37 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Dziękuję, myślałam, że online.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Paź 2022 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
@malawita

nie ma sensu kupować online, bo autobusów jest mnóstwo, między większymi miastami odjeżdżają co 15 minut. Dodatkowo zniechęciła mnie adnotacja w wyszukiwarce przejazdów, że bilet musi być wydrukowany i bilety pokazane na ekranie telefonu nie będą honorowane. Nie wiem czy to prawda - nie sprawdzałem. Nie chciałem ryzykować przychodząc bez papieru, a szukać drukarki na mieście nie miałem ochoty :P
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 13 Paź 2022 09:54 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
z biletami online jest jeszcze jeden problem, nie mogłem za nie zapłacić. nie honorowało kart. Dopiero przez pośrednika i paypal się udało. W obu przypadkach z potwierdzeniem poszedłem do okienka i wydali bilet. Na trasie Santa Marta - Cartagena miałem bilet "otwarty", czyli z sugerowaną godziną, ale do wymienienia w zakresie dni. Więc jak przyszliśmy to dali nam na pierwszy lepszy autobus.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group