Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: esim.me
#1 PostWysłany: 23 Sty 2023 13:54 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 937
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Cześć, zastanawiam się czy warto. Mam telefon z dual sim ale bez wsparcia dla esim.

esim.me z 5 profilami to około 190 zł. Plus do tego profil esim pewnie kolejne 200 pln (np WKS i maroko na 2 tygodnie).

Czy esim się opłaca w porównaniu z lokalnymi kartami, jeśli ma się dual sim?
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: esim.me
#2 PostWysłany: 23 Sty 2023 14:01 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 535
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
A jak to działa? Przykładowo kupuję licencję za te 29,95 usd i do tego muszę osobno dokupywać internet w każdym kraju?
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off
ShimDrive lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: esim.me
#3 PostWysłany: 23 Sty 2023 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
esim.me robi z telefonu nie obsługującego esim taki w którym można korzystać z części ofert dla esim (w uproszczeniu tych gdzie skanuje się qr kod, przynajmniej mi nie udało się skorzystać z dent czy airalo, esim.me współpracuje również z mobimatter)
Pytanie w wątku jest nieprawidłowo postawione. Esim.me służy do tego co napisałem.

A jeśli chodzi o korzystanie z rozwiązań dla esim to wątki na ten temat już są. Moje doświadczenie z międzynarodowym roamingiem (3.HK) jest takie, że działa tam gdzie miał działać, tyle że działa różnie. Umowy ma często nie z największymi operatorami więc bywają problemy z zasięgiem. W tadżykistanie było gorzej, bo tam był tylko zasięg 3G, 4G można uzyskać tylko bezpośrednio u operatora po wyborze stosownej opcji.

Ja najczęściej stosowałem esim na krótkie pobyty lub na początek dłuższego pobytu i kupowałem lokalną sim

W Maroko na lotnisku dostaje się niedrogą kartę z mnóstwem internetu, nie wiem jak w WKS, ale ceny pakietów dla esim.me masz tutaj
Image

Ceny zwkłych kart tutaj, zresztą niezmiennie polecam tę stronę

https://prepaid-data-sim-card.fandom.co ... d%27Ivoire
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrkr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: esim.me
#4 PostWysłany: 19 Lut 2024 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 61
@piotrkr i @pabien

Czy udało Wam się skorzystać z modułu tworzącego eSIM w telefonie firmy eSIM.me?
Jeśli tak to proszę podzielcie się doświadczeniami.
Rozważam zakup tego modułu.
Będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: esim.me
#5 PostWysłany: 19 Lut 2024 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Używam. Działa tylko z aplikacjami, które pozwalają pobrać esim z QR kodu. Tak czy owak chwalę sobie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: esim.me
#6 PostWysłany: 19 Lut 2024 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 61
Dziękuję za informację, a orientujesz się jakie aplikacje mają te QR kody - teraz jest tego tak dużo :)
Chodzi mi o aplikacje, które mają pakiety na wiele krajów, typu Airalo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: esim.me
#7 PostWysłany: 19 Lut 2024 19:04 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
@deerrr Kupiłem tę ich kartę SIM na promocji Black Friday. Wtedy cena była dość atrakcyjna. U mnie działa to OK. Jedynie punkt dostępowy do Internetu musiałem wybrać ręcznie szukając po opcjach telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: esim.me
#8 PostWysłany: 19 Lut 2024 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2018
Posty: 61
@KL_user a z jakich aplikacji korzystasz, które oferują roaming międzynarodowy na wiele krajów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: esim.me
#9 PostWysłany: 20 Lut 2024 10:58 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
@deerrr W tym przypadku bardzo się nie wysiliłem i skorzystałem z usług właśnie Airalo. Zakupiony numer poprawnie wczytał się do aplikacji "esim.me".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group