Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg w Brukseli
#1 PostWysłany: 13 Wrz 2011 11:53 

Rejestracja: 12 Lip 2011
Posty: 7
Witam szukam jakiegoś fajnego noclegu Brukseli dla 4 osob (najlepiej 2 pok 2os.) Mam niby zarezerwowane w hotelu Ibis przy stacji Midi ale w sumie trochę drogo mi wyszło bo ok 510 zł za noc za pokój. Może ktoś ma jakieś info o promocja w hotelach lub może B&B? Najlepiej w okolicy stacji midi lub centrum przy grand place itp.
Wyjeżdżam 30.09 wracam 02.10


Dzięki z góry za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2011 11:09 

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 5
Zbanowany
Cześc,

jako, że nie mogę się tutaj reklamowac, zapraszam na prv / hotele@sp-h.pl . Ceny całościowe za 2 noce dla 4 osób ze śniadaniami.

Ibis Gare du Midi - 1500 zł cena całościowa za cały Twój pobyt.
Radisson Blu EU 4,5* - 1550 zł cena całościowa za cały Twój pobyt.

Ewentualnie Georges V - blisko zarówno do dworca jak i Grand Place - 1300 zł za cały pobyt, trochę słabe oceny na Tripie.
Villa Royale 3* - też wszędzie blisko - 1350 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#3 PostWysłany: 13 Mar 2012 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 294
niebieski
Temat dawno nie ruszany, a szkoda, bo ceny w Belgii jakie są to wielu z nas wie i nie łatwo znaleźć tam coś przyzwoitego i taniego.
Ale baardzo serdecznie polecam Hotel Max - http://www.maxhotel.be
1) jako ciekawostkę - hotel samoobsługowy
2) bardzo przyzwoite ceny jak na Brukselę - spokojnie poniżej 200zł za pokój DBL
3) wszystkie pokoje z łazienkami
4) BARDZO czysto
5) poziom "socjalny" - hotel nie oferuje śniadań, za to jedno z pięter jest poziomem usługowo - socjalnym i znajdziemy tam: przechowalnie bagażu, pucybuta i mnóstwo automatów z napojami gorącymi, zimnymi, piwem, słodyczami, jogurtami, kanapkami i wszystkim co potrzeba
6) wystrój pokoi - kto co lubi, pełny minimalizm ale i wszystko co potrzeba.
7) Lokalizacja w samiutkim centrum, około 15 minut spacerem od Grand Place i 3 min. od stacji metra ROGIER.

Polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kaya lubi ten post.
kaya uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#4 PostWysłany: 20 Cze 2012 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Byłem na początku czerwca w Brukseli i mogę szczerze polecić hotel, w którym spędziłem dwie noce.

Jest to Hotel Van Belle - http://www.hotelvanbelle.be/default.html
Położony blisko centrum (10/15 min piechotą od ścisłego centrum, czyli Grand Place, głównego placu przy ratuszu) stanowi dobrą bazę wypadową przy zwiedzaniu Brukseli, choć bezpośrednia okolica hotelu to dzielnica zamieszkana głównie przez kolorowych (naprzeciwko wejścia znajduje się sklep z mięsem halal;) ), Arabów i Murzynów, co sprawia, że wracając późno można naprawdę poczuć się niepewnie ;) Hotel otwarty jest 24h/dobę, więc można wrócić o każdej porze, jedną z recepcjonistek jest Polką, przy recepcji jest sporo ulotek/folderów, a przede wszystkim mapki Brukseli, które można zabrać i z powodzeniem z nich korzystać. Pokoje są bardzo czyste, w każdym jest tv i łazienka, codziennie podczas ich sprzątania następuje wymiana środków czystości, ręczników.

W Brukseli byłem w ramach wygranej wycieczki, więc za nocleg nie płaciłem, ale cena za pokój dwuosobowy oscyluję wokół 50 euro za noc, co dla mnie i chyba całego niskobudżetowego forum nie jest kwotą niską, ale wydaje mi się, że przekładając komfort hotelu i bliskość centrum jest ceną dobrą.
Wliczone jest w nią śniadanie i (chyba, bo na booking nie jest to napisane) obiadokolacja. Na śniadaniach był urozmaicony bufet, każdy mógł się najeść - parówki, jajka, serki, szynka, soki, kawa. Wifi dodatkowo płate 5euro za 48h.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#5 PostWysłany: 28 Sie 2012 16:58 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 82
a czy w Brukseli są jakieś lokale ( restauracje, kawiarnie, puby) czynne w nocy? Wyłączając kluby nocne, itp...

Chodzi mi o miejsce gdzie można spędzić czas np. od 22 do 4 nad ranem czekając na shuttle bus.

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#6 PostWysłany: 07 Paź 2012 15:55 

Rejestracja: 10 Sie 2012
Posty: 19
A czy jest mozliwe znalezienie czegoś za ok15E??:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#7 PostWysłany: 07 Paź 2012 16:19 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Myślę, że ciężko będzie coś znaleźć. Ja jak szukałem noclegów to nawet ceny hosteli są wyższe :/.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#8 PostWysłany: 18 Paź 2012 13:20 

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 23
A co sądzicie o wynajęciu apartamentu w brukseli np. ze strony http://www.airbnb.com
Sam lecę do Brukseli w terminie 08-10.12 i nie wiem gdzie się przekimać w tym czasie.

Jedyne sensowne ceny znalazlem właśnie na powyższej stronie.

Czy ktoś z was korzystał z tej strony i ma jakieś opinie odnoście tego typu apartamentów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#9 PostWysłany: 18 Paź 2012 14:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Korzystało 50% ludzi którzy jeżdzą/latają z fly4free. Strona airbnb jest OK. Apartamenty (mieszkania) zazwyczaj też. Popatrz na zdjęcia, na mapę i na opinie na airbnb i jeśli pasuje cena wybierz coś dla siebie. Pamiętaj, że za pierwszym razem możesz uzyskać zniżkę 19euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#10 PostWysłany: 18 Paź 2012 14:38 

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 23
Może zadam głupie pytanie ale nigdy wcześniej nie korzystałem z tego typu opcji.
Czy w tego typu ofertach wynajmowane sa cale mieszkania czy udostepniana jest np. sypialnia + pomieszczenia wspólne.
Myślę o takim mieszkaniu:
https://pl.airbnb.com/rooms/367612

PS. Co zrobić żeby uzyskać taką zniżkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#11 PostWysłany: 18 Paź 2012 15:09 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 120
Polecam nocleg w schronisku młodzieżowym w Mechelen, ok 15-20 min pociągiem od stacji Bruxelle Centraal. Koszt o ile pamietam ok 18 EUR. Wiecej na http://www.mechelen-hostel.com/en/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#12 PostWysłany: 18 Paź 2012 16:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
duchLDZ napisał(a):
Czy w tego typu ofertach wynajmowane sa cale mieszkania czy udostepniana jest np. sypialnia + pomieszczenia wspólne.
Myślę o takim mieszkaniu:
https://pl.airbnb.com/rooms/367612


To zależy od oferty. Każda z nich jest indywidualna. W tym przypadku, który wybrałeś, czytamy: Typ pokoju:Cały dom/apartament
Mogą być także prywatne pokoje (będziesz w czyimś mieszkaniu w swoim pokoju) oraz współdzielone pokoje, jak w hostelach. Jeśli masz pytania, napisz do hosta, odpowie, wyjaśni. Zwracaj uwagę na opinie innych. Ten akurat apartament (Mieszkanie) ma dobre opinie i położony jest blisko metra, czyli i ty wszędzie będziesz mieć blisko. Wydaje mi się, że jeśli cena ci odpowiada i nie masz szalonych wymagań, będziesz zadowolony. Tak, w mieszkaniach jest kuchnia i łazienka. Tak, są ręczniki i pościel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#13 PostWysłany: 12 Gru 2012 16:15 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
jkyellow napisał(a):
Witam

w Lutym będę jeden dzień w brukseli, zależy mi na noclegu w miarę dobrej lokalizacji tak do 50 euro za dwójkę, ktoś może coś polecić ?

Pozdrawiam

tu masz dobrą ofertę wraz ze śniadaniem ;)
http://www.booking.com/hotel/be/hotelsc ... caaba106X7
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#14 PostWysłany: 12 Gru 2012 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
http://www.hotelvanbelle.be/
Polecam, byłem.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#15 PostWysłany: 12 Gru 2012 23:39 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Pabloo napisał(a):


Ja też byłam. I o ile sam hotel w porządku, to okolica naprawdę średnia. Raczej nie jest to top dzielnica i wieczorne powroty nie należały do najprzyjemniejszych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#16 PostWysłany: 13 Gru 2012 02:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
dd89 napisał(a):
Ja też byłam. I o ile sam hotel w porządku, to okolica naprawdę średnia. Raczej nie jest to top dzielnica i wieczorne powroty nie należały do najprzyjemniejszych.

Przede wszystkim jest dość blisko do ścisłego centrum, Market Place 12/15min piechotą. Fakt, dzielnica w dużym stopniu zamieszkała przez kolorowych, ale wracając również późną porą jakiegoś dyskomfortu nie odczuwałem. Zresztą Bruksela w dużej mierze jest miastem imigrantów i nie tak łatwo znaleźć dzielnicę pasującą naszym wyobrażeniom o stolicy bogatego państwa (pomijając dzielnicę europejską) ;)
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#17 PostWysłany: 13 Gru 2012 18:07 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Pabloo napisał(a):
dd89 napisał(a):
Ja też byłam. I o ile sam hotel w porządku, to okolica naprawdę średnia. Raczej nie jest to top dzielnica i wieczorne powroty nie należały do najprzyjemniejszych.

Przede wszystkim jest dość blisko do ścisłego centrum, Market Place 12/15min piechotą. Fakt, dzielnica w dużym stopniu zamieszkała przez kolorowych, ale wracając również późną porą jakiegoś dyskomfortu nie odczuwałem. Zresztą Bruksela w dużej mierze jest miastem imigrantów i nie tak łatwo znaleźć dzielnicę pasującą naszym wyobrażeniom o stolicy bogatego państwa (pomijając dzielnicę europejską) ;)


Zgadza się, że blisko centrum, że Bruksela to miasto imigrantów i pewnie w wielu miejscach będzie ich sporo. Ale pewnie można szukać jakiejś spokojniejszej okolicy, jak komuś na tym zależy, bo nam przez kilka dni pobytu zdarzyło się wracać akurat podczas bójki pomiędzy czarnymi, która rozciągnęła się na całą szerokość ulicy i było ich całkiem sporo, więc nie było innej opcji, jak przejść pomiędzy nimi, innego dnia byłyśmy zaczepiane przez Arabów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#18 PostWysłany: 13 Gru 2012 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
dd89 napisał(a):
Zgadza się, że blisko centrum, że Bruksela to miasto imigrantów i pewnie w wielu miejscach będzie ich sporo. Ale pewnie można szukać jakiejś spokojniejszej okolicy, jak komuś na tym zależy, bo nam przez kilka dni pobytu zdarzyło się wracać akurat podczas bójki pomiędzy czarnymi, która rozciągnęła się na całą szerokość ulicy i było ich całkiem sporo, więc nie było innej opcji, jak przejść pomiędzy nimi, innego dnia byłyśmy zaczepiane przez Arabów.

To rzeczywiście ,,ciekawe'' przeżycia ;) W sumie to też byłem świadkiem w okolicy bójki pomiędzy dwójką czarnych dzieci, ale to akurat nie rozciągało się na całą ulicę.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#19 PostWysłany: 13 Gru 2012 21:09 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Ja natrafiłem na bójkę mieszkańców pochodzenia arabskiego w metrze w środku dnia :). Dość pokaźną bójkę :roll: .
Nocowałem w Queen Anne - niezła lokalizacja i świetne śniadania :). Okolica w sumie ok, ale jak przyjechaliśmy po 23 i szukaliśmy hotelu to też nie było zbyt przyjaźnie :) (ciemnoskórzy mieszkańcy zaczepiający dość nachalnie).

Ogólnie Bruksela to mało przyjazne miasto (poza centrum).
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#20 PostWysłany: 19 Gru 2012 00:47 

Rejestracja: 17 Lis 2012
Posty: 23
Loty: 20
Kilometry: 26 815
Widzę, że temat noclegów w Brukseli jest, póki co, stosunkowo krótki i mało jest w nim noclegowych propozycji, a szkoda... Ponawiam pytanie przewodnie - czy ktoś jest w stanie polecić jakiś niezły hotel (oprócz już wcześniej wymienionych), położony w miarę blisko Grand Place i jednocześnie jakiegoś dworca, z którego da się dojechać bezpośrednio na lotnisko Charleroi? Poszukuję pokoju na 3 noce (18-21 stycznia) dla 2 osób, najlepiej ze śniadaniem, w cenie do maks. ok. 650zł za cały pobyt. Moją towarzyszką będzie kobieta w ciąży, więc dobrze też by było, żeby okolica hotelu była raczej "nie-zaczepna".. Doradzi ktoś hotel, który spełniłby te kryteria?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group