Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Maj 2015 00:37 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 2
Witam,

Poszukuję swojego pierwszego namiotu do wyjazdów z Dziewczyną.
Dobrze, aby był łatwy w rozkładaniu (brak doświadczenia :D), aby podczas ulew nic nie przeciekało, 3-osobowy. Poręczny, na niezbyt ekstremalne warunki. Myślę, że tak do 400 zł, ale to też zależy czy coś będzie fajnego w tej cenie. Póki co będzie testowany na działce, a w przyszłości przy okazji jakiś wypadów na Mazury czy przy domkach letniskowych itp. Transport na tą chwilę plecak, a odległości raczej nie będą jakieś wielkie. Niestety nie orientuję się zupełnie w temacie namiotów, więc prosiłbym Was o polecenie jakiś konkretnych modeli/firm na pierwszy zakup, dobrze by był porządny, ale również by nie kosztował nie wiadomo jakiego majątku, coś w dobrym stosunku cena/jakość na studencką kieszeń :) Przydałyby się jeszcze jakieś śpiwory.

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 10 Maj 2015 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Weź sobie coś z Decathlonu, nie masz dużych wymagań to będzie odpowiedni wybór..a plusem jest bezproblemowa gwarancja no i jakby nie patrzeć całkiem przyzwoita jakość.
Masz w ofercie namioty "2seconds" - błyskawiczne rozłożenie :) ale niestety nieporęczne do noszenia...klasyczne namioty są troszkę trudniejsze do rozkładania ale za to łatwe do przenoszenia...
Chociaż te "okrągłe" tez można nosić na plecach, wygląda się jak Żółw Ninja :D
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Maj 2015 15:27 

Rejestracja: 10 Maj 2015
Posty: 2
dzieki wielkie za pomoc :)

pytanie jeszcze czy warto brac pod uwage taki namiocik HI-TEC TOBAGO 3 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Maj 2015 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Myslę że na ngt więcej się dowiesz niż u nas ;)
Tyle tylko że tam to sami wariaci (w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście) :D

Mi się wydaje że do sporadycznego użytkowania to prawie każdy się nada..ja w tamtym roku zachciałem spontanicznie wyjechać nad nasze morze, kilka telefonów po kwaterach i decyzja - biorę namiot...kupiłem na wariata takie coś,dałem niecałe 150, 3 dni wytrzymało i jestem zadowolony:

Załączniki:
namiot.jpg
namiot.jpg [ 109.52 KiB | Obejrzany 22750 razy ]
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group