Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lip 2019 21:40 

Rejestracja: 07 Lip 2019
Posty: 4
Dobry wieczór,
otrzymałem w prezencie bilety do Barcelony(loty za ponad miesiąc), jednak przeraziły mnie ceny noclegów w mieście. Chciałbym zostać tu maksymalnie dwa dni, a wyjazd będzie trwał siedem. Nie jestem ogromnym fanem Katalonii, więc Girona odpada. Gdzie i w jaki sposób dostać się do innego ciekawego miejsca z w miarę tanimi noclegami? Myślałem o Walencji, ale kompletnie nie znam Hiszpanii i zdam się na wasze porady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 07 Lip 2019 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@justgowiththeflow
A co lubisz, a na co raczej się nie zdecydujesz?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:18 

Rejestracja: 07 Lip 2019
Posty: 4
justgowiththeflow napisał(a):
Dobry wieczór,
otrzymałem w prezencie bilety do Barcelony(loty za ponad miesiąc), jednak przeraziły mnie ceny noclegów w mieście. Chciałbym zostać tu maksymalnie dwa dni, a wyjazd będzie trwał siedem. Nie jestem ogromnym fanem Katalonii, więc Girona odpada. Gdzie i w jaki sposób dostać się do innego ciekawego miejsca z w miarę tanimi noclegami? Myślałem o Walencji, ale kompletnie nie znam Hiszpanii i zdam się na wasze porady.


Nie lubię tłumów i typowych kurortów. Mogę pojechać gdzieś daleko, jeśli ceny środków transportu nie będą zawrotne. Chyba tyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:27 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Możesz udać się do - Calella, Pineda De Mar, Blanes ostatecznie dalej LLoret de Mar lub Tossa de Mar na Costa Brava
Ceny dużo niższe, a miejscowości typowo wypoczynkowe nad morzem. Calella del Mar to godzina jazdy pociągiem od Barcelony, wiec można tanio ogarnąć dojazd. Pociągi podmiejskie co 30 min.


Ostatnio edytowany przez Abcn 08 Lip 2019 00:30, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:34 

Rejestracja: 07 Lip 2019
Posty: 4
greg1291
Piszesz typowo wypoczynkowe. A czy jest tam co zwiedzać? Nie lubię leżeć plackiem, lubię aktywny wypoczynek i zwiedzanie


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Lip 2019 00:16, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@justgowiththeflow
1 dzień Tarragona
1 dzień Delta de Ebro (chociaż tu to ciężko z transportem, może jakiś rower sobie wypożyczysz, płasko jest)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:44 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
A może pojedziesz do Tarragony? Nie wiem, jakie ceny noclegów, ale pamiętam, że bardzo mi się podobała. Kontrast po głośnej, zatłoczonej B. Gdzieś w wątku o atrakcjach Hiszpanii chyba powinien być mój wpis z przed kilku lat.
Barcelona jest atrakcyjna, to oczywiste, ale nie zazdroszczę zwiedzania w czasie lata/urlopów ;) . Byłam kilka razy (już nie zamierzam więcej) ale w przyjemniejszych miesiącach.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 07 Lip 2019 22:45 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
justgowiththeflow napisał(a):
Piszesz typowo wypoczynkowe. A czy jest tam co zwiedzać? Nie lubię leżeć plackiem, lubię aktywny wypoczynek i zwiedzanie


To są miejscowości z doskonałym dojazdem do Barcelony czy Girony. Jak będzie mało zawsze można szybko i sprawnie dostać się do ciekawszych miejsc, a noclegi są znacznie tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Lip 2019 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
-- 08 Lip 2019 10:13 --

justgowiththeflow napisał(a):
greg1291
Piszesz typowo wypoczynkowe. A czy jest tam co zwiedzać? Nie lubię leżeć plackiem, lubię aktywny wypoczynek i zwiedzanie


nie wiem jak rozumiesz aktywny wypoczynek, ale:
* w Tossa del Mar można fajnie posnorkelować. Gdybyś był zainteresowny snorkelingiem, to najlepszym spotem w okolicy są Illes Medes niedaleko l'Estartit. Można na te wyspy dopłynąć kajakiem, bardzo fajna wycieczka
* San Pere Pescador jest świetnym spotem kitesurfingowym, można wziąć lekcje
* w Lloret del Mar jest bardzo fajny park wodny, polecam

-- 08 Lip 2019 10:14 --

Anonymous napisał(a):
W drugą stronę może być Saragossa. Niedrogi przejazd autobusami ALSA.


Panie, weź Pan :mrgreen: Saragossa jest kiepska. To już lepiej pojechać kawałek dalej (bo nie dużo dalej) do Walencji, która jest 100x lepsza
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Lip 2019 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
przetransportuj się w ciekawsze rejony.Do Malagi samolot masz z BCN i kosztuje tyle samo co autobus Alsa.
Ciekawsze klimaty, ładniejsze miesteczka no i masz w rejonie Gibraltar,Kadyks,Marbella,Tarifa ze świetna plażą na kitesurfing i jak kolega wcześniej wspominał Sevilla ( która jest zdecydowanie ciekawsza niż Barcelona).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Lip 2019 16:18 

Rejestracja: 07 Lip 2019
Posty: 4
Dziękuje wszystkim za porady! Stanęło na Tarragonie i Cordobie lub Gironie. Zobaczymy jak wyjdzie. Możecie mi jeszcze napisać, jak to jest z pociągami do niedalekich miejscowości? Sprawdzałem w necie ceny i można dojechać nawet za 10zł do Girony ale czy mam wcześniej rezerwować bilety czy wszystko jest na miejscu? Głównie mam na myśli jakieś automaty na dworcach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lip 2019 16:23 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
10 złotych unioeuropejskich :lol:
Na pociągi Regional chyba nie można rezerwować, zatem tylko automaty lub kasy.

Przy okazji gdybys jeszcze nie przeszukał- inspiracje, może nie za późno
wycieczki-po-katalonii,1255,79509&p=981339&hilit=Katal%2A#p981339
hiszpanskie-atrakcje-escapada-rural,1255,115961&p=1057940&hilit=Katal%2A#p1057940

( search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=Katal%2A&fid%5B%5D=1255&start=40 )
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group