Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Cze 2019 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 1
Loty: 37
Kilometry: 65 462
Dzień dobry,

Jeśli jesteś pasażerem rejsu linii Ryanair z dnia 06.06.2019, na trasie Alicante-Modlin z miejscem na pokładzie 14A - okno (ewentualnie 15A - okno), a na lotnisku w Modlinie stojącym do punktu Kolei Mazowieckich - to właśnie Ciebie szukam i proszę o info ;) :)

Pozdrawiam,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 07 Cze 2019 00:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Ustalanie ojcostwa? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Cze 2019 07:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 1
Loty: 37
Kilometry: 65 462
buhahaha - grubo ;), aż tak nie zaszalałam, tym bardziej, że byłam z koleżanką i jej dzieckiem. Bardziej prozaicznie - ciekawość, zainteresowanie (w psychologii występuje pojęcie "błysk" nagłe uświadomienie sobie czegoś), więc wygrała chęć poznania i propozycja kawy ?

Pozdrawiam




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Jeżeli spędzasz cały czas próbując, wtedy wszystko co robisz to tylko próbowanie. Więc nie próbuj. Po prostu rób”.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Cze 2019 07:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
blackangel1 napisał(a):
w psychologii występuje pojęcie "błysk" nagłe uświadomienie sobie czegoś

To właśnie miał na myśli kolega wyżej „o jej, chyba nawet nie spytałam jak miał na imię...”
W życiu występuje pojęcie „stracona szansa”. Nauczenie się podejścia „trudno, widocznie tak miało być” pomaga.
Naprawdę? Nawet nie wiesz które dokładnie miejsce? Czy tej drugi od biedy też się nada? ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Cze 2019 07:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ale ale, są chyba do tego specjalne portale....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Cze 2019 08:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
spotted czy cóś
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Cze 2019 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 1
Loty: 37
Kilometry: 65 462
„o jej, chyba nawet nie spytałam jak miał na imię...”
W życiu występuje pojęcie „stracona szansa”. Nauczenie się podejścia „trudno, widocznie tak miało być” pomaga.
Naprawdę? Nawet nie wiesz które dokładnie miejsce? Czy tej drugi od biedy też się nada? ;-)

Ale po co od razu taki sarkazm? Chcesz mnie ośmieszyć, zakpić ze mnie? Nie oceniaj mnie. Oczywiście jestem świadoma, że mogę nie spotkać tego człowieka i pomyślę: oki, trudno, rzeczywiście tak miało być. Ale popatrz, załóżmy, że na forum z Wawy i okolic jest minimum 100 osób, każda z tych osób zna minimum kolejne 20 osób - więc mam dostęp do 2000 osób. Idąc tokiem myślenia J. Walkiewicza - mam moc możliwości ;)

P.S. co do miejsca na pokładzie: miejsca przy oknie, zarówno w rzędzie z przodu jak i z tyłu zajmowały kobiety - czyli nie ma drugiego ;)

Miłego dnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Cze 2019 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
śmiesznie, śmiesznie, ale za cytowanie "kołczów" będzie zaraz ostrzeżenie 8-)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Cze 2019 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 1
Loty: 37
Kilometry: 65 462
spotted czy cóś - dziękuję za podpowiedź ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Cze 2019 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
Załącznik:
img-20190604-wa0000.jpg
img-20190604-wa0000.jpg [ 40.34 KiB | Obejrzany 2585 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 08 Cze 2019 16:23 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
To czemu nie pytałaś o wyjście na kawę od razu?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Cze 2019 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 1
Loty: 37
Kilometry: 65 462
To czemu nie pytałaś o wyjście na kawę od razu?

Hmmm....., nie byłam sama, poza tym byłam bardzo zmęczona. Właściwie nawet nie było odpowiedniego momentu, abym mogła zadać tego rodzaju pytanie osobie, której nie znam. Ale jak mawia ten, którego nazwiska nie mogę tu wymieniać ;) - w życiu trzeba być odważnym - a mnie tego zabrakło. I tak naprawdę uświadomiłam to sobie (że żałuję), jadąc już z lotniska do Wawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Wrz 2019 19:55 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 2
Bardzo chciałbym odnaleźć chłopaka, którego spotkałam w Bielsku-Białej na "Podróżach przy Kawie" w Akwarium. Była wtedy mowa o Nepalu. Nie było dużo osób, więc jak powiem, że ma krótkie, jasne włosy i był z kolegami, to powinno chyba wystarczyć, mam nadzieję... *_*
Może ktoś tutaj go zna?

P.S. Bywa ktoś na spotkaniach podróżników w Akwarium lub w Grawitacji? Co o nich myślicie?

Sama ostatnie kilka razy trochę się rozczarowuję, bo ludzie tylko pokazują zdjecia, a nie potrafią przekazać żadnych emocji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Wrz 2019 21:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@horacy19 przestań farbować się na blond :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 18 Wrz 2019 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Z BBielska jest pewien użytkownik, mianowicie charyzmatyczny @horacy19 cm
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 19 Wrz 2019 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Panowie, jakbyście mnie nie znali. Nie mogłem być na "Podróżach przy kawie", bo ...nie piję kawy, a już na pewno nie przy podróżach :P

TrashPanda napisał(a):
P.S. Bywa ktoś na spotkaniach podróżników w Akwarium lub w Grawitacji? Co o nich myślicie?


Wieki temu przestałem na nie chodzić. Powód? Były tak nudne i stwierdziłem, że lepiej samemu pojechać, zobaczyć, pomacać i wyrobić sobie zdanie o danym kraju.

Miło kolejną osobę z Bielska spotkać na forum. To już chyba 3-4 osoby, kiedyś trzeba się spotkać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 19 Wrz 2019 17:06 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 2
Szkoda, że to nie Ty. To byłoby zbyt proste i zbyt piękne ;)

Ja tam czasem lubię posłuchać innych podróżników, niemniej wtedy zazwyczaj na w większości pozytywne emocje rzuca sie dlugim cieniem...zazdrość. ]:)

Nie mogę tak często podróżować jak bym chciala, dlatego myślałam, że te spotykania podróżników mogą być polsrodkiem znieczulajacym ból osiadlego trybu zycia i wszystkich towarzyszących mu odpowiedzialności, a tu... lekkie rozczarowanie...

Poza tym w większości ci ludzie, ktorzy opowiadają, myślą, ze mówią do laików i ze sami dokonali czegoś niezwykłego... Takie to ciut nieprzystajace do prawdziwego podróżnika ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Wrz 2019 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
A mogło być tak pięknie i Fly4free zostałoby też portalem randkowym ;)
Już widzę te okienka na stronie głównej.

Image

Sorry nie mogłem się powstrzymać ;)


Ostatnio edytowany przez peta, 20 Wrz 2019 07:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 19 Wrz 2019 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Dodałem ten lot i nikt z forum nim nie leciał. :(

Załączniki:
20190919_215113-800x174.jpg
20190919_215113-800x174.jpg [ 20.98 KiB | Obejrzany 1486 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Wrz 2019 20:15 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 2
peta napisał(a):
Sorry nie mogłem się powstrzymać ;)


HAHAHAHAH :lol: Luz, nikt tu chyba nie połknął kija; chociaż nie do końca wiem dlaczego @BooBooZB przedstawiając @horacy19 dodał na końcu, że cm ?! :? :D

Wolałam zapytać tutaj, bo jak pewnie wiecie, nikt w życiu nie żałuje, że nie miał lepszego samochodu, czy że nie mieszkał w modniejszej dzielnicy, tylko raczej (a przynajmniej częściej) żałuje się straconych szans i niewypowiedzianych słów, czy tego, że nie próbowało się zatrzymać kogoś, gdy odchodził... :|

P.S. Po Twoim obrazku aż zatęskniło mi się za dawnym grafikiem fly4free... Na pewno w redakcji też ŻAŁUJĄ, ze pozwolili mu odejść ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group