Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Paź 2016 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1658
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Tak mi się wydaje bo ja też miałem bagaż i taki sam kod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#42 PostWysłany: 28 Paź 2016 23:52 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2050
złoty
@‌JaPiszęAWyCzytacie!‌ PBAA oznacza bagaż o wadze 15 kg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Lis 2016 20:19 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Próbuję dokonać płatności za bilety w Air Asia - płatność kartą w USD z kantoru Alioru.
Próbowałem kilka razy, za każdym razem odrzuca płatność (mam środki). W banku oczywiście nic nie wiedzą i twierdzą, że brak środków.
Czy mieliście takie problemy? Jakie jest wyjście z sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Lis 2016 20:48 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2050
złoty
Próbowałeś zmienić walutę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Lis 2016 17:34 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Banalne pytanie, ale... nie przekraczasz dziennych limitów na karcie?
Ja płaciłem dolarówką z kantoru Aliora bez najmniejszego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 28 Lis 2016 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
A nie ma jakiejś dziwnej blokady na transakcje internetowe na inny kontynent typu Azja?

bo np w mbanku było coś takiego że nie dało się zapłacić przez neta kartą za hotel w Malezji, odrzucało transakcje, ze wzgledu na wlasnie taką dziwną blokade,
przez infolinie trzeba bylo zdjąc blokade (usuniecie na kilka dni sie tylko robilo), i wtedy dopiero mozna bylo zrobic platnosc.

moze cos takiego jest u Ciebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 29 Lis 2016 09:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie ma takiej blokady, bo wiele osób płaciło u nich za bilety, kartami z Kantoru Aliora - łącznie ze mną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 02 Sty 2017 21:24 

Rejestracja: 26 Sie 2016
Posty: 77
Co muszę mieć z papierologii ze sobą podczas boardingu w AirAsia? Dostałem od nich maila z potwierdzeniem rezerwacji, ale (przynajmniej moim niedoświadczonym zdaniem) nie jest to jako taki e-tix. Czy wystarczy, że stawię się na lotnisku z paszportem i już mnie znajdą w systemie? Czy jednak muszę mieć coś wydrukowanego od nich? Albo jest obowiązek zrobienia check-inu przez internet żeby nie dopłacać do interesu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 02 Sty 2017 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Paszport wystarczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 02 Sty 2017 21:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Na krajówkę zrób odprawę przez internet, bo - przynajmniej tak było w Malezji - będziesz musiał za nią zapłacić na lotnisku. Na loty międzynarodowe odprawią Cię za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 08 Sty 2017 13:59 

Czu ktoś zmieniał daty lotu w Air Asia. Oryginalny lot (wewnętrzny w tajlandii) posztował mnie ok 250 zł za 2 osoby. chce zmienic date i pokazuje mi cene 450 zł (opłata za zmiane, opłaty lotniskowe, opłaty za bagaz) ... nie doszedlem do konca procesu zmiany bo nie pamietam czy jest jakies zatwierdzenie ostateczne płatnosci a nie chce aby mis ciagneli to z karty. Pytanie - czy na koniec od tej kwoty 450 odejmuja kwote za pierwotne bilety tj te 250? i do zapłaty bedzie 200 ?

bo jak nie to oleje przebukowanie i kupie nowe bilety tracąc lot, wyjdzie taniej :-)
Góra
 PM off  
      
#52 PostWysłany: 22 Sty 2017 14:59 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Mam bilet łączony AirAsia tj. prom + bus + samolot.
Czy odprawę muszę koniecznie robić przez internet czy mogę na lotnisku za darmo? Jak to wygląda przy takim transferze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Wrz 2017 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 157
hej, mam 2 pytania; dlaczego z niektorych lotnisk mozna kupic loty laczone a z innych juz nie? np. kno do cmb przez kul przechodzi ale gdy wybieram wylot z pdg to juz tak sie nie da... nie jest to duzy problem, poprostu jestem ciekaw... i druga rzecz; czy jak nie mam wykupionego wyboru miejsca to czy przy odprawie na lotnisku (gdy ladnie poprosze) mimo wszystko bede mogl wybrac sobie:)?




Enviado desde mi SM-G720N0 mediante Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 16 Wrz 2017 15:40 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6208
Loty: 469
Kilometry: 992 270
Tak a możesznawet nie prosić tylko poczekać do takiego komunikatu Cabin Crew boarding completed i jak wszyscy siedzą to zmienić miejsce :P
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
czukuczuku lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 20 Wrz 2017 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2619
Loty: 191
Kilometry: 502 993
złoty
Air Asia X zmieniła mi godzinę wylotu jednego z dwóch segmentów biletu z jednej rezerwacji (PEK-KUL-OOL, przy czym zmieniła się godzina tylko lotu KUL-OOL). Zmiana praktycznie nie ma dla mnie znaczenia (godzina w jedną czy w drugą, tutaj mało istotne) ale dali mi możliwość refundacji lub zmiany daty lotu. Pomyślałem, że mogę to wykorzystać i spróbować zmienić pierwszy segment na lot wcześniejszy (PEK-KUL) a drugi pozostawić tak jak jest. Na czacie konsultant twierdził (ale odniosłem wrażenie, że nie jest do końca pewny stąd to pytanie), że rezerwację można zmodyfikować ale tylko całościowo (czyli oba segmenty, jednego ponoć się nie da; zmieniając PEK-KUL muszę zmienić też KUL-OOL). Pytanie - czy faktycznie tak jest w Air Asia X czy może próbować u innego konsultanta? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Paź 2017 13:14 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Zrobiłem właśnie odprawę na lot CNX - URT, mam karty pokładowe, bo lot jest rano i nie wiem jak z czasem będziemy stali. Pytanie, czy mogę sobie na lotnisku wydrukować takie ładne karty za darmo czy skoro mam je już druknięte, to muszę dostarczyć te moje? Pytam na wypadek gdyby mi je gdzieś wcięło w czasie podróży. Czy trzeba iść po jakąś pieczątkę na te moje karty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 22 Paź 2017 13:18 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
A nie możesz ich ściągnąć do aplikacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 22 Paź 2017 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4463
złoty
jak lecieliśmy z KUL też mieliśmy problem z BP, na lotnisku podeszliśmy do Pani w stroju AA i spytaliśmy jak wydrukować karty, bez problemu pokazała nam jak to zrobić w automacie, wszystko oczywiście bezpłatnie,
w Azji jest trochę inne podejście do klienta i rzeczy za które u nas trzeba płacić tam robią z chęcią i bez problemu za darmo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Paź 2017 19:28 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
seba napisał(a):
Jesli chodzi o AirAsiaX najpierw odprawaisz sie online, dostajesz wydruk, a potem idziesz na lotnisku do okienka i przybijaja Ci pieczatke. Bez niej odprawa jest niewazna.


Dotyczy to wszystkich lotnisk i nadal trzeba zbierać pieczątki? Dokładnie chodzi mi o lotniska w Chiang Mai i Krabi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 27 Paź 2017 20:20 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2050
złoty
A to AirAsiaX lata na któreś z tych lotnisk?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group