Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Mar 2024 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Tworzę wątek dotyczący linii bo wiadomości dotyczące przewoźnika są rozrzucone, część jest dosyć starych i dotyczącą innych tematów związanych z linią.
Miałem możliwość wyboru którą linią dostać się z Emiratów do Tajlandii i zdecydowałem się na narodowego przewoźnika Bahrainu. I nie żałuję - przyznaję, że jestem bardzo miło zaskoczony jakością usług Gulf Air.
Jest kilka powodów takiej sytuacji: bagaż nadawany w cenie biletu, posiłki nawet na najkrótszej - 50minutowej trasie (co prawda to zestaw z kanapką, ale w przeciwieństwie do LH czy TAP nie dają tylko wody i czekoladki), darmowy internet podczas lotu, dobrej jakości samoloty z systemami rozrywki pokładowej, miła obsługa podczas lotu i punktualność (przynajmniej na mojej trasie).
Jedynie do czego można mieć uwagi to fakt, że linia nie należy do żadnego z sojuszy i możliwość skredytowania lotów jest ograniczona (a przez to także brak możliwości wejścia do saloników w przypadku posiadania statusu któregoś z nich).
Odprawa na 24 godziny przed lotem z przydzielonymi miejscami (nie rozrzucają pasażerów na jednej rezerwacji).
Podstawowy alkohol serwowany przy posiłkach długodystansowych.
Ciekawostką dla mnie była klasa biznesowa w wąskim A321neo z rozkładanymi fotelami.
Zdjęcia z moich lotów poniżej.
ImageImageImageImageImage

Wysłane z mojego M2102K1G przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Mar 2024 21:23 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 246
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
To jeszcze oblozenie moglbys wspomniec.

Wydaje mi sie ze wszyscy przewodnicy z okolic emiratow oferuja naprawde porzadny produkt, szkoda jedynie ze spora czesc nie nalezy do sojuszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Mar 2024 03:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Obłożenie praktycznie pełne na obu lotach.

Ogólnie to mam wrażenie, że te linie w głównym stopniu obsługują pracujących ekspatów w krajach Zatoki Perskiej.
W kolejce do check-in w AUH (otwieranej 3 godziny przed lotem) większość osób miała dodatkowe walizki lub pudła z dobytkiem.

Przy okazji siatka linii (wg FlightConnections):

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group