Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#21 PostWysłany: 16 Mar 2015 15:57 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
L4FF napisał(a):
Nie są wyjątkiem od reguły, po prostu Lufthansa ma swój salonik w ATH (podobnie jak np w LHR, CDG czy MXP).


I ten salonik - tak na marginesie - jest pod względem pokarmu i szybkości internetu, lepszy od dużo większego saloniku A3. Natomiast w MXP w LH jest bieda (byłem rano, może potem jest lepiej).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#22 PostWysłany: 22 Mar 2015 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Na Okęciu w Polonezie z biletem A3 i Srebrem odesłano mnie z kwitkiem. W ATH w saloniku LH i Srebrem bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#23 PostWysłany: 22 Mar 2015 20:52 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
nie wiem dlaczego tak miałeś, że Cię nie wpuścili...
już o tym pisałem, ale powtórzę, że do Poloneza wszedłem z boarding passem A3 i nie było najmniejszego nawet zająknięcia
może być inny ważny detal tak sobie myślę... ale pewności nie mam, może kwestia tego że miałem bp w passbook-u?
tam też widać, na jakim metalu lecisz, ale jak masz wpisany swój numer FTL z LH to może on im daje zielone światło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#24 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:15 

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 125
Czysty przypadek i odosobniony, przepisy jasno określają, i nie ma dorzeczy że miałeś przypisany numer FTL do BP!


Ostatnio edytowany przez koncentrator, 22 Mar 2015 22:17, edytowano w sumie 1 raz
Nie cytuj posta poprzednika, jeśli odpowiadasz bezpośrednio pod nim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#25 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:22 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
ta jasne, odosobniony 14 razy pod rząd ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#26 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:37 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Widac to kwestia szczescia, a nie posiadanych uprawnien. Zgodnie z zasadami programu M&M:

"Pasażerowie o statusie Frequent Traveller mogą skorzystać z saloniku biznesowego linii LOT, jeżeli podróżują w klasie ekonomicznej rejsem rozkładowym obsługiwanym przez linie Austrian Airlines/Tyrolean Airways, Brussels Airlines, Croatia Airlines, Polskie Linie Lotnicze LOT, Lufthansa lub SWISS."
oraz
"Pasażerowie o statusie Frequent Traveller podróżujący w klasie ekonomicznej rejsem rozkładowym obsługiwanym przez jedną z linii lotniczych z grupy Star Alliance mogą korzystać z saloników biznesowych linii Austrian Airlines, Lufthansa lub SWISS oraz saloników Brussels Airlines, które są liniami partnerskimi programu Miles & More."
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez darekd, 22 Mar 2015 22:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#27 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:38 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
lendziro napisał(a):
W ATH w saloniku LH i Srebrem bez problemu.

Warto dodać że ten salonik ma bardzo smaczne przekąski. Bywałem tylko w porze śniadania, do wyboru były świeżo przygotowane musli, jogurty z owocami, świeżo wyciskane soki (pomarańcza, jabłko i imbir - pycha), wędliny i sery, świeże pieczywo. Do tego standard czyli napoje gorące, alkohole, soki z kartonu, itp.

Z tego co wiem w porze lunchu są sałatki.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#28 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:41 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Zgodnie z zasadami saloniki LH są dostepne dla FTL jeżeli ma się bilet *A
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: AEGEAN vis FT
#29 PostWysłany: 22 Mar 2015 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
darekd napisał(a):
Widac to kwestia szczescia, a nie posiadanych uprawnien. Zgodnie z zasadami programu M&M:


No pięknie, ciekawe co jeszcze znajdą do wycięcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group