Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 150 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: AAdvantage
#141 PostWysłany: 09 Kwi 2022 13:35 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@rob_sad nawet z VPN marne szanse że uda Ci się wypełnić ankietę. Są na tym punkcie bardzo wyczuleni. Mnie się udaje przejść ankiety tylko jak loguję się z prawdziwego amerykańskiego IP.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
rob_sad lubi ten post.
rob_sad uważa post za pomocny.
 
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
 Temat postu: Re: AAdvantage
#142 PostWysłany: 09 Kwi 2022 13:59 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Czyli nie ma nawet sensu próbować. Szkoda.
Kiedyś miałem konto na e-rewards, ale porzuciłem je gdy chcieli potwierdzić przelanie mil na AA przez sms na amerykański numer którego nie miałem. Zostało mi tam wtedy ponad 500mil. Udało mi się teraz po chyba 3-4 latach tam zalogować, ale te punkty chyba się przedawniły. Saldo jest zero ;(
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#143 PostWysłany: 11 Kwi 2022 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
rob_sad napisał(a):
Brakuje mi niewielkiej ilości mil (<500) do biletu

Jeśli wciąż potrzebujesz, mogę przetransferować brakujące mile (wymagane minimum to 1000 mil) na twoje konto.

Załączniki:
scr1.png
scr1.png [ 34.58 KiB | Obejrzany 2049 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#144 PostWysłany: 08 Wrz 2022 19:45 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 64
Cześć, mam dwa konta AA z saldem 12,5k oraz 13,5k. Potrzebuje zarezerwować lot za 18,5k.
Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to w zamian daje dostęp do dwóch kont (łącznie 26k).
Konta są moje polskie.
Zapraszam na pw
Dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#145 PostWysłany: 05 Lis 2022 20:21 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Za miesiąc tracą mi ważność mile AA, czy da się je jakoś tanio przedłużyć?
To za mała ilość mil by kupować najniższe możliwe 2000mil za 75usd. Brakuje mi 75mil do biletu pomiędzy wyspami na Hawajach.
Widzę, że dostałem wcześniej odpowiedz, ale zanim tu zajrzałem ponownie zauwazyłem, że ważność mil przesunęła się o pół roku i olałem ;(
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#146 PostWysłany: 12 Mar 2023 03:22 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 707
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
-- 12 Mar 2023 03:13 --

cześć, czy ktoś miał może taka sytuację albo wie co się mogła stać. Miałem informacje na koncie, że mile wygasają w maju, a dzisiaj widzę, że dwa dni temu zabrali 17,5 tys. mil i to jeszcze z takim dziwnym opisem, jakby był kupiony za nie bilet nagroda.

-- 12 Mar 2023 03:22 --

teraz widzę, że wczoraj wieczorem dostałem taki mail; to chyba było włamanie na konto, co?

Załączniki:
Zrzut ekranu 2023-03-12 022049.png
Zrzut ekranu 2023-03-12 022049.png [ 20.81 KiB | Obejrzany 1016 razy ]
Zrzut ekranu 2023-03-12 021204.png
Zrzut ekranu 2023-03-12 021204.png [ 28.83 KiB | Obejrzany 1017 razy ]
Zrzut ekranu 2023-03-12 021020.png
Zrzut ekranu 2023-03-12 021020.png [ 17.44 KiB | Obejrzany 1017 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#147 PostWysłany: 12 Mar 2023 07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Tak, wygląda na włam.
Masz tam link do kontaktu na wypadek, kiedy to nie Ty autoryzowałeś transakcję milową.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#148 PostWysłany: 07 Kwi 2023 10:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Czarne czasy przychodzą. AAdvantage zmienia zasady, i już nie będzie tabelka milowa, lecz dynamiczne "ceny - mile"

https://www.flyertalk.com/articles/amer ... _campaign=
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
skrzat uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#149 PostWysłany: 10 Sty 2024 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
-- 08 Kwi 2023 07:43 --

Przedłużał sobie ktoś ostatnio ważność mil jakimś tanim sposobem? Miles for opinions u mnie niestety nie działa.

-- 01 Maj 2023 07:33 --

Gdyby ktoś potrzebował przedłużyć ważność mil niewielkim kosztem to za sumę 200 mil oraz dopłatę rzędu 5$ można mieć najtańszy nocleg np. w Wietnamie lub Kambodży.
Rezerwacja przez platformę: https://hotels.useaamiles.com/
Odnośnik pochodzi ze strony Aadvantage: Redeem miles -> [Cars, hotels and vacations] Redeem miles for hotels
Najtaniej udało mi się znaleźć nocleg za 800 mil + 0$. Można się bawić w miles & cash.

Niestety nie udało mi się zarejestrować transakcji przez ich platformę sprzedażową: https://www.aadvantageeshopping.com/
Może ktoś będzie miał więcej szczęścia.

edit: Anulowałem ten nocleg, mile wróciły na konto (pieniądze pewnie wrócą na kartę), a podpis pozostał: Miles expire on May 1, 2025
Sprawdzę jeszcze jutro czy nie wróciło May 4, 2023.
Pytanie tylko czy nie będzie jakiegoś późniejszego rozliczenia tych transakcji...
Załącznik:
aadv.JPG
aadv.JPG [ 28.22 KiB | Obejrzany 688 razy ]


-- 10 Sty 2024 08:09 --

2024 AAdvantage® program updates

It’s never been a better time to be an AAdvantage® member. Over the past few years, we've redesigned the experience to bring you the best travel rewards program available. As we continue to evolve, we’d like to share some updates coming March 1, 2024 and beyond to help your loyalty go further.

More ways to earn, redeem and get rewarded
• New Loyalty Point Rewards choice: Get additional Loyalty Points toward AAdvantage® status, starting at the 15,000 Loyalty Point Reward level.
• New Enhance with Miles opportunity: Once you reach AAdvantage Platinum Pro® status, you can redeem miles to dine in luxury at the airport with Flagship® First Dining passes.
• Earn miles on upgrades: Want to treat yourself? Earn miles when you pay with cash to upgrade to a premium cabin.
• Upgrade with our partners: You’ll be able to redeem miles for upgrades with select airline partners in 2024.

As you make plans for the year ahead, rest assured the Loyalty Points needed to reach AAdvantage® status and Loyalty Point Rewards will stay the same.

Exclusive AAdvantage® member benefits
Soon you’ll have more flexibility when buying a Basic Economy ticket as an AAdvantage® member. Starting later this month, you’ll be able to cancel non-refundable Basic Economy tickets and receive a partial Trip Credit for a fee*.

Later in 2024, these benefits will also become exclusive to AAdvantage® members:
Same-day standby: Stand by for an earlier domestic flight in the U.S. free of charge**.
• Extended Trip Credit: You’ll have 6 more months to use your Trip Credit than non-members when canceling travel online.
• Admirals Club® One-Day Passes: Buy a One-Day Pass to visit our lounges.
• Flagship® Lounge Single Visit Passes: Buy a pass to enjoy our premium lounge.

These updates will provide you with a more exclusive, rewarding experience in the AAdvantage® program. Thank you for your loyalty, and we look forward to taking your travel to new heights.

Visit aa.com to learn more about these updates and when they begin.

*Applies to domestic trips in the U.S that have not started yet.
**The new flight must depart and arrive at the same airports on the same day as the original flight, have the same number of stops, and be operated by American or American Eagle® carriers.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: AAdvantage
#150 PostWysłany: 05 Mar 2024 21:56 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
https://www.aa.com/en-us/spring-deals
Our biggest AAdvantage® miles redemption offer yet
How to access this offerǂ:
From now until March 15, search for an Economy, one-way flight using AAdvantage® miles to a destination included in this offer
Select a flight departing on Tuesday, Wednesday or Saturday in April or May 2024
Book your flight and pack your bags
ǂSelect markets. Availability is limited. Terms and Conditions apply.
ǂMiles redemption offer from 5,000 miles:
Availability is limited.
Mileage amounts listed are subject to change.
500,000 one-way Main Cabin seats available at commencement of promotion
Offer is valid for reservations made from March 5, 2024 - March 15, 2024 for travel on Tuesdays, Wednesdays and Saturdays between April 2, 2024 – Wednesday, May 29, 2024.
American Airlines may, at any time and without notice, change, stop or end this offer in part or in full.
Offer valid for reservations made in the US for flights originating in the contiguous 48 U.S. states to select destinations in the contiguous 48 U.S. states, Mexico, Caribbean and Central America.
This offer cannot be combined with any other offer, or applied retroactively or to existing reservations.
Valid only on flights marketed by American Airlines and operated by American Airlines or by American Eagle® regional carriers.  Not valid on codeshare flights.
AAdvantage® flight awards are subject to, and the passenger is responsible for, any applicable departure taxes, security fees, federal inspection fees, passenger facility charges and/or other taxes, fees, and surcharges assessed by appropriate authorities or partner carriers. In addition, there may be applicable non-refundable charges under the AAdvantage® program, such as AAdvantage® award charges or upgrade award co-pays.
Offer applies only to published, scheduled service. Schedules subject to change.
Offer is not combinable with any other offer or promotion
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 150 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group