Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 25 Maj 2016 15:45 

Rejestracja: 22 Kwi 2016
Posty: 26
u mnie dzisiaj niestety poszedł zwrot. Termin minął wczoraj. Spodobał mi się tekst Pani Poli z wish.com
Cytuj:
Rozpoczęcie zwrotu nie oznacza anulowania zamówienia. Jeżeli otrzymasz przesyłke w późniejszym czasie, proszę zachowaj ją jako formę przeprosin.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#102 PostWysłany: 26 Maj 2016 10:13 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 165
Również wystąpiłem o zwrot, oto odpowiedź:

Dziękuję bardzo za kontakt i zakupy w sklepie Wish. W związku z tym, że producent u którego złożyłeś zamówienie nie realizował przesyłek, zakończyliśmy z nim współpracę i nie jest dłużej aktywny w naszej bazie. Bardzo mi przykro, ale w tej sytuacji producent nie jest w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie, ani podać informacji o transporcie. W trosce o Twoją satysfakcję już teraz rozpoczynam proces zwrotu pieniędzy na Twoje konto. Środki powinny zostać zwrócone w przeciągu 5-14 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 26 Maj 2016 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Kwi 2015
Posty: 251
Loty: 16
Kilometry: 21 984
Wish działa rewelacyjnie jeśli chodzi o problemy z dostawą czy zwrotem pieniędzy. U mnie kasa była z powrotem na PayPal w 2 h.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 26 Maj 2016 16:49 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
@up Potwierdzam.

Chyba nikt nie dostanie zegarka i kamerki ;/ Ehh standard.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 26 Maj 2016 18:39 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 165
@mplucinski skoro wish działa tak rewelacyjnie to powinni od razu zwrócić wszystkim którzy zamówili u tego sprzedawcy a nie czekać nie wiadomo na co. Jest jakiś czas po którym nie można ubiegać się o zwrot?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 26 Maj 2016 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Kwi 2015
Posty: 251
Loty: 16
Kilometry: 21 984
Jest coś takiego jak ochrona PayPal. Działa chyba przez pół roku,ale nie jestem pewien.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 26 Maj 2016 23:45 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 60
yeo napisał(a):
@mplucinski skoro wish działa tak rewelacyjnie to powinni od razu zwrócić wszystkim którzy zamówili u tego sprzedawcy a nie czekać nie wiadomo na co.


Zapominasz, że przez te dni obracają tymi pieniędzmi. Policz sobie na samych zegarkach ile mieli zdeponowanej kasy i choćby na oficjalnych lokatach jednodniowych ile można zarobić.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 27 Maj 2016 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
No tak. Osobiście nie interesuje mnie, że zamroziłem kasę na 3 m-ce. Póki co ważniejszy jest tani zakup jakiegoś przedmiotu.
Oczywiście zgadzam się z Tobą, że zarabiają kasę na sumie wszystkich zamówień. Ciekawe jakie % mają zyski z lokat.

Kiedyś rozmawiałem z szefem małej firmy windykacyjnej i duża część jego dochodów to były lokaty nocne. Czyli jak miał dać kasę na 1 maja a zwindykował 1 kwietnia to i tak przelewał 1 maja. Kasa pracowała dla niego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group