Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lut 2018 12:52 

Rejestracja: 28 Lis 2015
Posty: 10
Witam, za dwa tyg. jadę na Islandię. Jeden dzień mam zaplanowany na wyjazd z Keflaviku do Jokursallon, ze zwiedzeniem wszystkich atrakcji po drodze - wrak, czarna plaża, wodospad. Po przyjeżdzie mam nocleg w okolicy Jokursallon i na drugi dzień w planie jest jaskinia lodowa i park narodowy . Co polecacie w drodze powrotnej do Keflaviku zobaczyć, żeby nie jechać dokładnie tą sama trasą z tymi samymi atrakcjami z poprzedniego dnia? Oczywiście wiadomo, że w połowie marca zbyt daleko od drogi nr 1 nie zboczę. Macie jakieś ciekawe propozycje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 26 Lut 2018 13:05 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
może kąpiel?
:arrow: Seljavellir - Natural hot water & Swimming pool
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2018 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
Polecam Skaftafell, jeśli lubisz trekkingi. Piękne widoki na pobliskie lodowce, a także niesamowity wodospad. Po więcej szczegółów odsyłam do mojej relacji sprzed roku kraina-lodu,1507,107708
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lut 2018 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Też polecam kąpiel, ale w innym miejscu:)
https://guidetoiceland.is/connect-with- ... th-iceland
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lut 2018 14:02 

Rejestracja: 28 Lis 2015
Posty: 10
no właśnie Skaftafell planuję w dniu powrotu do Keflaviku , po odwiedzeniu jaskini lodowej w okolicach Jokulsarlon - a propo's, chę tam podjechać ok 9.00/10.00 z marszu i załapać się na tę wycieczkę z miejscowym przewodnikiem ( ponoć wycieczki startują z jakiejś knajpki przy Jokulsarlon ). Jak myślicie, jest to dobra opcja, czy jednak raczej rezerwować wcześniej? Nie wiem tez czy wszystkie te wycieczki startują do tej samej jaskini, czy tez różni przewodnicy ( biura) maja w ofercie różne jaskinie. Nie chciałbym sie zadeklarować z góry ( i zapłacić ) do jaskini, a na miejscu , pod knajpką okazałoby się, że są dużo lepsze widokowo jaskinie do zwiedzenia. Co o tym sądzicie, bo wydaje mi się, ze chyba nie powinno być problemu z "miejscami" jak rozegram sprawę "z partyzanta" ;-) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group