Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 26 Lis 2015 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Właśnie pojawiła się nowa promocja Citibanku - znów do zgarnięcia jest iPad mini 2 ;)

https://www.groupon.pl/deals/citi-handlowy-6
http://livesmarter.pl/ipad-mini-2-lub-l ... citibanku/
Góra
 Profil Relacje PM off
kondziu98 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#282 PostWysłany: 27 Lis 2015 00:05 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 18
Jakie minimalnie warunki finansowe trzeba spełniać aby otrzymać taką kartę kredytową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 27 Lis 2015 06:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
3 mies zatrudnienia (trzeba pokazać dowody 3 wypłat), min 1200 zł netto

Ale zamiast robić nowa promocje mogliby dokończyć te stara i dowysylac iPady

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 01 Gru 2015 11:59 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Mają czas na dostarczenie Ipada do 6.12 (niedziela) czyli realnie do 4.12. A tu nic, zero informacji od kuriera czy od banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 01 Gru 2015 12:44 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
Spokojnie zaległe nagrody rozesłali w terminie to i w tym tygodniu tak powinno być. Mają cały tydzień i nie zdziwię się jeśli to będzie ostatnio dzień tygodnia, by nas jak najdłużej przytrzymać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 03 Gru 2015 12:23 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
przed chwilą dotarł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 03 Gru 2015 12:28 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Czy ktoś jeszcze spełnił warunki a nie dostał informacji ze strony banku o przyznaniu nagrody? Czy ktoś może dostał tablet a nie dostał wcześniej info o przyznaniu nagrody?

Kartę dostałem w lipcu. Sierpień, Wrzesień, Październik warunki spełnione.
W listopadzie żadnego kontaktu ze strony banku. Kilka dni temu napisałem reklamację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 03 Gru 2015 12:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Aż takiego burdelu to chyba tam nie mają, żeby wysłać bez maila :P kontakt z bankiem, infolinia też chyba będzie dobrym pomysłem.

U mnie nadal cisza od kuriera, a mają czas do niedzieli (czyli realnie do jutra) :(

EDIT: Zwracam honor, właśnie dzwonili, jeszcze dziś będzie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 03 Gru 2015 14:29 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
michzak
pewnie dalej wysyłka tylko po Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 03 Gru 2015 14:30 

Rejestracja: 06 Lip 2015
Posty: 4
Ja nie dostałem i złożyłem reklamację. Po dokładnym przejrzeniu historii transakcji dostrzegłem, że jedna płatność zmieniła datę księgowania z 3.08 na 31.07 i stąd brak wymaganej kwoty. Zobaczymy co odpiszą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 03 Gru 2015 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Ja tylko informacyjnie- mój Ipad trafił w dniu wczorajszym do serwisu. Jak pisałem wcześniej problem z grafiką, nie da się w nic pograć, obraz szaleje, występują kolorowe paski na ekranie. Koleś w serwisie stwierdził, że prawdopodobnie wymienią na nowy. Do serwisu przyjęli po numerze seryjnym, nic więcej nie trzeba. Obym był jedynym przypadkiem otrzymania wadliwego towaru.... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 03 Gru 2015 17:38 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
przyszedl dzisiaj bez zadnego "ostrzezenia" od banku czy kuriera.
Góra
 Profil Relacje PM off
subway uważa post za pomocny.
 
      
#293 PostWysłany: 04 Gru 2015 09:57 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
U mnie tak samo! Tablety są już na Śląsku. Spodziewałem się koloru typowo jabłkowego a ta szarość/grafit mnie trochę zaskoczyła :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 04 Gru 2015 10:37 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Nie dostaliście wcześniej żadnego potwierdzenia mailowego z banku o przyznaniu nagrody?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 04 Gru 2015 10:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja dostałem maila 6.11 o przyznaniu. Wczoraj była Warszawa, dziś mogą być inne miejsca, bo przesyłki są wysyłane z Zamienia gm. Lesznowola (przynajmniej u mnie)
Góra
 Profil Relacje PM off
subway uważa post za pomocny.
 
      
#296 PostWysłany: 06 Gru 2015 22:31 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 180
Nam, mimo wcześniejszych telefonów, że wyjeżdżamy na urlop i proszę nie wysyłać tableta, oczywiście tablet przysłali. A w związku z tym, że nikogo nie było w domu, to ani my ani oni nie wiedzą co się z nim teraz stało, bo na podglądzie przesyłki widać, że ktoś podpisał odbiór i nie wiadomo kto. Czy wróciło to do nich czy sobie kurier może sam podpisał i zabrał. Mieli kilka dni na wyjaśnienie sprawy, oczywiście cisza...Natomiast nasze zgłoszenie o niewysyłaniu przesyłki mają w systemie...
Znowu będzie trzeba do nich dzwonić, nasz termin wypowiedzenia karty oczywiście się teraz przedłuża. Jak zwykle bałagan i niekompetencja.
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 06 Gru 2015 23:21 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 144
Mnie na przykład zdziwiło to, że kurier podczas odbioru przeze mnie ipada, na moje pytanie czy mam coś podpisać, stwierdził, że nie ma takiej potrzeby...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 06 Gru 2015 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Sposób dostawy zależy w znacznym stopniu od samego kuriera. Mój do mnie dzwonił i dostarczył dopiero na drugi dzień od telefonu bo pierwszego dnia nie było mnie w domu. Drugiego też zadzwonił przed przyjazdem z pytaniem czy będę i czy nic się nie zmieniło.

Fajnie się u mnie zgrało bo dostarczył mi Ipada rano w dniu urodzin, miły prezent od Citi. Sam kurier przyszedł w czapce św. Mikołaja co dodało kolorytu całej historii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#299 PostWysłany: 08 Gru 2015 10:14 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Warunki spełnione w październiku. W listopadzie cisza, żadnej informacji o przyznaniu lub wysyłce. Na początku grudnia napisałem reklamację i dostałem odpowiedź, że problemy techniczne ze strony banku i do 15.12 wyślą tablet.

Jak ktoś jest w takiej sytuacji to polecam upominieć się reklamacją przez Citi Online.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 08 Gru 2015 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Do mnie dostarczał kurier DB Schenker.
Najgorsza firma z jaką miałem do tej pory do czynienia.

Dostawa tylko między 10 a 14, bo tylko w tych godzinach pracuje. Więc głównie dla bezrobotnych ;).
Adres siedziby - punkty odbioru osobistego - inny niż w rzeczywistości.
Oczywiście w terenie żadnych znaków (sąsiednia ulica).
Na miejscu jak zwróciłem obsłudze na touwagę, to powiedzieli że był kiedyś do nich drogowskaz ale zwiało.
Kto by się przejął.

A oczywiście na infolinię się dodzwonić nie dało.
Na miejscu oczywiście paczka zaginęła i Pani mi jej wydać nie mogła, bo nie było żadnej informacji. Za którymś razem dodzwonili się do kuriera który miał ją dostarczyć bo w jakieś dziwne miejsce ją odłożył.
Super kurier, ..rwo.

Citi chyba o tym wie i pakuje sprzęt w 20 razy za duże pudełko ;). Na wypadek jakby kurier bardzo starał się je rozwalić to będzie mu trudniej.

Paczka dotarła równo 30 dni po mailu o tym, że warunki konkursowe zostały spełnione.
W tamtym mailu było podane, że poinformują o wysyłce, ale nie było o tym ani maila, ani telefonu ani smsa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group