Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 506 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 26 Wrz 2014 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 302
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
@łowca, tutaj nawet nie było początku :P OLT przynajmniej miało rozmach i przynajmniej wzbili się w powietrze, a tu taki klops.

tomeeek07 napisał(a):
lillymy napisał(a):
http://biznes.onet.pl/4you-airlines-koniec-nowych-linii,18571,5657927,1,news-detal

Laj laj laj laj :D


Cieszy, prawda?
Jakież to polskie, kochamy te niepowodzenia innych, no przecież jeszcze mogło się udać, a tego nikt by nie wytrzymał!


Tylko problem polega na tym, że tu nikomu nie zależało na tym projekcie, więc co niby miało by się udawać?. 4U od samego początku skierowany był na zbieranie darowizn, a nie na jakiekolwiek przewożenie ludzi w powietrzu! Do momentu dopóki nie pokazali swojej studenckiej strony internetowej, swojej siedziby oraz wisienki na torcie czyli nieokrzesanego pana podobno zastępcy prezesa, który wypowiadał się przed kamierą tvn-u, można było snuć jeszcze jakieś domysły, że ktoś może faktycznie chciałby stworzyć linię lotniczą. Odsłonięcie trzech wymienionych wyżej rzeczy obaliło w moich oczach zamierzenia tej firmy.

-- 26 Wrz 2014 16:40 --

OSWIADCZENIE 4U Airlines ze strony FB !!

Szanowni Klienci,
Uprzejmie informujemy, że wszystkim osobom, które zakupiły dostępny produkt za pośrednictwem strony http://www.4youairlines.com oraz otrzymały potwierdzenie rezerwacji przysługuje prawo odstąpienia od umowy za zwrotem wszystkich wniesionych środków.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie oświadczenia, którego wzór znajduje się poniżej na adres zwrot@4youairlines.com lub listem poleconym na adres: 4You Airlines Sp. z o.o. ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa
Zarząd 4You Airlines
http://4youairlines.com/files/4ua/docs/ ... czenie.pdf


Ostatnio edytowany przez Roku, 27 Wrz 2014 08:27, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
 
      
Wakacyjne loty do Chorwacji, Hiszpanii, Grecji i na Maltę z Wrocławia i Poznania od 69 PLN Wakacyjne loty do Chorwacji, Hiszpanii, Grecji i na Maltę z Wrocławia i Poznania od 69 PLN
Majówka na Seszelach za 3696 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w hotelu Majówka na Seszelach za 3696 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w hotelu
 Temat postu: Re: Koniec 4U Airlines
#442 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:19 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 5
...i pewno zaraz ogłoszą upadłość. :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Koniec 4U Airlines
#443 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:26 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3599
złoty
Mimo, że portal o podobnej tematyce, mam nadzieję, że z uwagi na jego treść warto to pozostawić jako przestrogę do rozważenia by nie wpakować się w dalsze kłopoty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 26 Wrz 2014 23:46 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 62
Loty: 49
Kilometry: 84 728
Nawet jak oddadza całość kasy ,to i tak mogli sobie przez miesiąc poobracać gotóweczką ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 27 Wrz 2014 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jak mawia mój dziadek: "tak dobrze żarło i zdechło"
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#446 PostWysłany: 27 Wrz 2014 01:45 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 277
niebieski
Mamy tu na forum jakichś światłych rekinów finansjery/prawników tudzież innych uczonych w piśmie, którzy mogą mnie, prostemu chłopo-robotnikowi rozjaśnić jaki był cel tego manewru który od początku miał minimalne szanse wzbicia się w powietrze? Ile oni mogli z tych darowizn uzbierać 100-200 tysięcy? To radomskie biuro odpowiada za cokolwiek oprócz powiązań wizerunkowo-osobowych?
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#447 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:11 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1972
HON fly4free
Polska to wspaniały kraj na robienie przekrętów, skoro wciąż jest tylu "chętnych" na finansowanie swoimi pieniędzmi takich "projektów". Podpowiadam przyszłym biznesmenom trochę lepszy pomysł, zapowiedzieć loty "gdzieś daleko" (USA? Australia?) i sprzedawać rażąco tanio. Będzie "mega" itd. ;) Jak dla mnie, kupowanie "biletów" w 4you mentalnie niczym (poza kwotami) się nie różniło od deponowania oszczędności w Amber Gold. Kto następny?

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#448 PostWysłany: 27 Wrz 2014 12:52 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 200
Loty: 169
Kilometry: 294 318
niebieski
Takie tam z regulaminu:

5.3. Klient, który po wpłacie zaliczki lub całej ceny odstępuje od umowy, jest zobowiązany do zapłaty rzeczywistych kosztów swej rezygnacji, nie więcej jednak niż 90% wartości imprezy turystycznej.

:D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#449 PostWysłany: 27 Wrz 2014 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 302
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
Bardzo dobry fragment Klebek. Masakryczna obłuda i pazerność na pieniądze ludzi odpowiedzialnych za ten twór zdaje się nie mieć końca. Ciekawe tylko ilu dało się już złapać w tą pułapkę. Swoją drogą edytowali PDF-a dodając kilka opcji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 27 Wrz 2014 14:43 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Klebek napisał(a):
Takie tam z regulaminu:

5.3. Klient, który po wpłacie zaliczki lub całej ceny odstępuje od umowy, jest zobowiązany do zapłaty rzeczywistych kosztów swej rezygnacji, nie więcej jednak niż 90% wartości imprezy turystycznej.

:D


Możesz mi wyslac caly regulamin na maila? Wykorzystam go w tekscie na glownej. Moj mail to kamil malpa fly4free.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#451 PostWysłany: 27 Wrz 2014 16:14 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Kamil napisał(a):
Klebek napisał(a):
Takie tam z regulaminu:

5.3. Klient, który po wpłacie zaliczki lub całej ceny odstępuje od umowy, jest zobowiązany do zapłaty rzeczywistych kosztów swej rezygnacji, nie więcej jednak niż 90% wartości imprezy turystycznej.

:D


Możesz mi wyslac caly regulamin na maila? Wykorzystam go w tekscie na glownej. Moj mail to kamil malpa fly4free.pl


Teraz to już wszystko poznikało ze strony 4You i ciężko sprawdzić, ale nie wiem, czy 4You przypadkiem nie powoływało się bezpośrednio na "Warunki uczestnictwa" stosowane dla wycieczek organizowanych przez Alfa Star.

http://alfastar.pl/d/dokumenty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 27 Wrz 2014 17:05 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 200
Loty: 169
Kilometry: 294 318
niebieski
Grzegorz40 napisał(a):
Kamil napisał(a):
Klebek napisał(a):
Takie tam z regulaminu:

5.3. Klient, który po wpłacie zaliczki lub całej ceny odstępuje od umowy, jest zobowiązany do zapłaty rzeczywistych kosztów swej rezygnacji, nie więcej jednak niż 90% wartości imprezy turystycznej.

:D


Możesz mi wyslac caly regulamin na maila? Wykorzystam go w tekscie na glownej. Moj mail to kamil malpa fly4free.pl


Teraz to już wszystko poznikało ze strony 4You i ciężko sprawdzić, ale nie wiem, czy 4You przypadkiem nie powoływało się bezpośrednio na "Warunki uczestnictwa" stosowane dla wycieczek organizowanych przez Alfa Star.

http://alfastar.pl/d/dokumenty


Dokładnie z tego regulaminu to wziąłem ;)
Wyjątkowo ten jeden raz przy kupnie biletów popatrzyłem co akceptuję :D

(http://alfastar.pl/s/dokumenty/warunki_uczestnictwa)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#453 PostWysłany: 29 Wrz 2014 19:04 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3886
Loty: 39
Kilometry: 33 222
dlugi_szmul napisał(a):
Mamy tu na forum jakichś światłych rekinów finansjery/prawników tudzież innych uczonych w piśmie, którzy mogą mnie, prostemu chłopo-robotnikowi rozjaśnić jaki był cel tego manewru który od początku miał minimalne szanse wzbicia się w powietrze? Ile oni mogli z tych darowizn uzbierać 100-200 tysięcy? To radomskie biuro odpowiada za cokolwiek oprócz powiązań wizerunkowo-osobowych?

No cóż. Jaki kraj, taki wilk z Wall Street :D
Góra
 Profil Relacje PM off
inwencja lubi ten post.
 
      
#454 PostWysłany: 30 Wrz 2014 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 302
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
http://tvn24bis.pl/informacje,187/ekspe ... 72534.html

Bardzo ciekawy wywiad :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#455 PostWysłany: 03 Paź 2014 14:53 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Adrian.jg napisał(a):
http://tvn24bis.pl/informacje,187/ekspert-4you-airlines-bylo-skazane-na-porazke,472534.html

Bardzo ciekawy wywiad :)


Przede wszystkim bardzo ładnie wypowiadający się ekspert. Gratulacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#456 PostWysłany: 06 Paź 2014 17:31 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 245
niebieski
czy ktoś już wysyłał do nich to oświadczenie i otrzymał zwrot pieniędzy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#457 PostWysłany: 06 Paź 2014 17:54 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3886
Loty: 39
Kilometry: 33 222
latoking napisał(a):
czy ktoś już wysyłał do nich to oświadczenie i otrzymał zwrot pieniędzy?

Czytasz czasem forum albo główną? W ich regulaminie był zapis, że w razie rezygnacji z "usługi" przed datą jej wykonania przepada do 95% wpłaconych środków. Zaproponowane przez nich "oświadczenie" to nic innego jak rezygnacja i kolejny przekręt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 06 Paź 2014 18:11 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 245
niebieski
ciacho_majonez napisał(a):
latoking napisał(a):
czy ktoś już wysyłał do nich to oświadczenie i otrzymał zwrot pieniędzy?

Czytasz czasem forum albo główną? W ich regulaminie był zapis, że w razie rezygnacji z "usługi" przed datą jej wykonania przepada do 95% wpłaconych środków. Zaproponowane przez nich "oświadczenie" to nic innego jak rezygnacja i kolejny przekręt.


Nie można się już zapytać?

Czytam nie tylko to forum i wszedłem na ich profil na facebooku i tam ludzie piszą że otrzymali zwrot pełnej kwoty więc chciałem się zapytać czy ktoś z forumowiczów się starał o zwrot i tyle
Góra
 Profil Relacje PM off
scomin lubi ten post.
 
      
#459 PostWysłany: 06 Paź 2014 18:22 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3886
Loty: 39
Kilometry: 33 222
latoking napisał(a):
Nie można się już zapytać?

Czytam nie tylko to forum i wszedłem na ich profil na facebooku i tam ludzie piszą że otrzymali zwrot pełnej kwoty więc chciałem się zapytać czy ktoś z forumowiczów się starał o zwrot i tyle

Można zapytać i to, że w poście nie było uśmieszków nie znaczy od razu, że ktoś chce na Ciebie naskakiwać :) życzę szybkiego zakończenia sprawy i zalecam ostrożność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 08 Paź 2014 11:57 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3599
złoty
Na facebooku 4you pierwsze osoby piszą o otrzymaniu zwrotu środków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 506 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group