Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: [Nocleg-Wiedeń] 2 dni
#1 PostWysłany: 02 Lis 2016 15:12 

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 17
Cześć,

Wspólnie z 3 innymi osobami wybieram się do Wiednia w okresie sylwestra tj. 30.12.2016 - 01.01.2017. W związku z tym poszukuje noclegu na 2 noce dla 4 osób.
Chcielibyśmy aby jednak pokój był tylko dla nas, więc hostel z pokojami typu 8 odpada.

W związku z tym mam do Was prośbę czy możecie mi doradzić jakieś tanie hostele, hotele lub inne miejsca z pokojami 2 lub 4.
Co sądzicie również o Airbnb, czy brać to pod uwagę?

Dzięki za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Maciek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na greckiej wyspie z wyżywieniem za 1829 PLN 🏖️🌊 Tydzień na greckiej wyspie z wyżywieniem za 1829 PLN 🏖️🌊
All inclusive na Wyspach Kanaryjskich za 2387 PLN 🌤️🌋👙🍹 Wulkany, plaże i nisko lądujące samoloty All inclusive na Wyspach Kanaryjskich za 2387 PLN 🌤️🌋👙🍹 Wulkany, plaże i nisko lądujące samoloty
Offline
#2 PostWysłany: 02 Lis 2016 16:46 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 8113
niebieski
W tym okresie w Wiedniu już 90% obiektów dawno zarezerwowano i teraz zapomnij o pojęciu tanio ;) Jak najbardziej bierz pod uwagę Airbnb jeśli jeszcze coś w tym czasie jest wolnego inaczej licz się z kosztami najmniej 600 zł/noc dla 4 os.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 02 Lis 2016 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1332
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Dobrze by było jakbyś uczestniczył w jakimś programie hotelowym.
Np.: Hilton 2 noclegi dla 4 osób za 20tys. punktów (lub 8 tys. + 62 EUR) - Hilton Garden Inn Vienna South (biorąc pod uwagę zakup punktów w ostatniej promocji wyniosłoby w sumie ok. 400 pln)
Choć w sumie na Twój termin jest twin, zamiast double queen, ale w sumie można zrobić rezerwacje dla czwórki na ten pokój... Nie mam doświadczenia, prawie zawsze biorę pokój na dwie osoby...

Reasumując na drogie terminy nie ma lepszego wyjścia jak hotel za punkty...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 03 Lis 2016 15:57 

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 17
Okej, dzięki za wypowiedzi. Na weekendzie będę ogarniał Airbnb, także napiszę co udało mi się wyszukać i miejmy nadzieję zarezerwować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group