Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Maroko]
#121 PostWysłany: 08 Lut 2015 20:51 

Rejestracja: 12 Sty 2012
Posty: 40
dworzec jest przy Hotelu IBIS o ile się nie mylę kursowały tam SUPRY do Essaouiry

http://www.accorhotels.com/pl/hotel-203 ... ndex.shtml link z mapką
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: [Maroko]
#122 PostWysłany: 08 Lut 2015 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
PawelGa napisał(a):
A wie ktoś, gdzie jest dworzec linii CTM w Marrakeszu, z którego jeżdżą autobusy do Essaouiry?


Dworzec CTM, z którego odjeżdżają busy znajduje się przy Bab Doukakala, adres to zapewne Avenue des Nations Unies. Kiedy przebijesz się, przez naganiaczy proponujących inne opcje transportu i wejdziesz do budynku dworca, skręcasz w prawo i na końcu hallu, znajdziesz stanowisko CTM.
Natomiast powroty często kończą bieg w okolicach dwroca kolejowego (ONCF) i Supratours przy Rue Abou Bakr Seddik.

Temat sprawdzony w zeszłym tygodniu ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Maroko]
#123 PostWysłany: 08 Lut 2015 21:33 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
A jak by ktoś chciał z powrotem:

Załączniki:
IMG_0915.JPG
IMG_0915.JPG [ 175.65 KiB | Obejrzany 1606 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Maroko]
#124 PostWysłany: 08 Lut 2015 22:08 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
to rozkład/cennik CTM czy Supratours?
najwyraźniej musiało się coś ostatnio zmienić, bo ja w styczniu płaciłem:
Marakesz-Essaouira - 75 MAD (CTM)
Essaouira-Marakesz - 70 MAD (Supratours)
co w sumie wychodziło na to samo (różnica 5 MAD) uwzględniając opłatę za 3 bagaże

PawelGa napisał(a):
A wie ktoś, gdzie jest dworzec linii CTM w Marrakeszu, z którego jeżdżą autobusy do Essaouiry?
ja jechałem stąd:
https://www.google.pl/maps/place//@31.6 ... 7a0adedec2
wejście od Rue Abou Bakr Seddiq
jest to dworzec tylko tego przewoźnika (odpada problem naganiaczy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Maroko]
#125 PostWysłany: 21 Mar 2015 23:34 

Rejestracja: 15 Lut 2015
Posty: 13
A jaki hotel polecicie nad oceanem zeby poleżeć 2,3 dni w rabacie lub w casablance bo tam chce sie zatrzymać ,w miare dobrej cenie ,bo nie chciał bym byc ciągle na obrotach zwiedzając miasta od fezu do marakeszu w 6 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Maroko]
#126 PostWysłany: 21 Mar 2015 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
spanie-rabat-maroko,513,36753
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group