Fly4free.pl

Wietnam first minute: 12 dni za 3182 PLN. Loty z dużym bagażem z Krakowa, noclegi w hotelu i transfery

3182 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: CravenA / Shutterstock
Przy aktualnych cenach lotów na trasach międzykontynentalnych, warto rozważyć planowanie wypoczynku z wyprzedzeniem. Rozglądasz się za takim wyjazdem? W takim razie postaw na Wietnam, gdzie odpoczniesz nad Morzem Południowochińskim

Do Azji Południowo-Wschodniej udasz się z krakowskiego lotniska w Balicach w październiku. W obie strony polecisz na pokładach samolotów PLL LOT oraz Turkish Airlines z wygodnymi przesiadkami w Stambule.  W cenie biletu zabrać ze sobą możesz możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku), podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Wietnamie zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym przez dotychczasowych gości 3* hotelu Bobo Boutique, który położony jest pomiędzy plażami Trước oraz Sau, w miejscowości Vung Tau. Do tego wypoczynkowego kurortu będziesz musiał dostać się na własną rękę. Informacje na temat dojazdu znajdziesz poniżej w tekście.

Termin podróży: 10 (11) – 23 (24) października
Linie lotnicze: PLL LOT oraz Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty, transfery autobusem oraz 12 nocy w 3* hotelu zapłacisz 3182 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 5502 PLN/2 osoby

Kraków – Ho Chi Minh – Kraków »

Więcej terminów z lotami do Wietnamu znajdziesz pod tym linkiem.

Jak dostać się do kurortu z Ho Chi Minh?

Z międzynarodowego lotniska w Ho Chi Minh na wietnamskie wybrzeże dojedziesz autobusem za 39 PLN w jedną stronę. Dostępnych jest wiele kursów w ciągu dnia, a autokary odjeżdżają co kilkanaście minut. Niewiele więcej kosztować cię będzie podróż z Grab’em – aplikacja działa na tej samej zasadzie co Uber. Za przejazd zapłacisz już od 262.400 VND (ok. 50 PLN), ale możesz także zdecydować się na rejs szybki promem. Taka przyjemność kosztować cię będzie ok. 70 PLN/w jedną stronę.

Hotel 705 PLN/2 osoby/12 nocy

W Vung Tau rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu Bobo Boutique. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 198 PLN/osoba

Nie samym wypoczynkiem człowiek żyje. W trakcie wyjazdu wybierz się na wycieczkę do Delty Mekongu z lokalnym przewodnikiem i transportem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »