Fly4free.pl

Fly&drive w Arizonie i Kalifornii za 3961 PLN. Loty z Berlina, auto i plan podróży

3961 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: corumov / Shutterstock.com
Wybierz się na niezapomnianą wyprawę do Stanów Zjednoczonych! W trakcie tej podróży odkryjesz mnóstwo ciekawych miejsc w Arizonie i Kalifornii. Odwiedź liczne parki narodowe, zobacz nietypowe Slab City oraz zobacz "Miasto Aniołów".

Do Phoenix udasz się w terminie 14 września z lotniska w Berlinie. Do stolicy Niemiec wrócisz 28 września z Los Angeles. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii British Airways z przesiadkami w Londynie. Bez dodatkowych kosztów zabierzesz ze sobą bagaż podręczny. Zaraz po wylądowaniu w Arizonie wypożycz samochód, który ułatwi ci zwiedzanie okolicy.

Phoenix – Park Narodowy Saguaro – Slab City – Park Narodowy Joshua Tree – Palm Springs – Park Narodowy Doliny Śmierci – Park Narodowy Sekwoi – Park Narodowy Red Rock Canyon – Los Angeles

Termin podróżywrzesień
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
SamochódKia Rio (lub auto zbliżonej klasy)

Za loty w dwie strony oraz wynajem auta zapłacisz tylko 3961 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Hotel od 412 PLN/noc/2 osoby

W pobliżu Parku Narodowego Saguaro rekomenduję ci noclegi w Desert Trails Bed & Breakfast. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W okolicy Parku Narodowego Joshua Tree wybrałem dla ciebie bardzo dobrze oceniany domek. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Dolinie Śmierci postaw na noclegi w The Ranch At Death Valley. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Los Angeles rekomenduję hotel Rotex Western Inn. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 3004 PLN/2 osoby

Zaraz po wylądowaniu w Phoenix polecam wynająć samochód, który ułatwi ci przemierzanie Arizony i Kalifornii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jak jest z dodawaniem w BA bagażu rejestrowanego? Z tego co widzę dopóki nie kupie biletów nie zobaczę jego ceny.. Chciałbym kupić bagaż tylko na powrót...
marasoo, 25 maja 2023, 11:25 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »