Najlepsze okazje, promocje i oferty żyją zazwyczaj krótko. Aby z nich skorzystać potrzebny jest szybki dostęp do informacji. Co powiecie na to, by o najnowszych, interesujących Was informacjach alarmował Was telefon? Dzięki aplikacji Fly4free+ jest to już możliwe.
Fly4free+ pozwala na dostęp do treści z Fly4free.pl, Hotel4free.pl, Lastminuter.pl, dzięki temu stanowi kompletne źródło informacji o ofertach lotów, hoteli i wyjazdów last minute.
Oto jak wyglądają przykładowe ekrany:
iPhone
To co naszym zdaniem jest największym atutem Fly4free+ to natychmiastowe powiadomienia o nowych publikacjach, które możecie konfigurować wedle swoich potrzeb. Gdy tylko opublikujemy informację na Fly4free.pl, Hotel4free.pl, Lastminuter.pl o nowej okazji, promocji lub ofercie na ekranie waszego telefonu pojawi się powiadomienie (screen z iPhone’a):
Poza wersją pełną wypuściliśmy też bezpłatną wersję Lite. Ta nie posiada jednak funkcji natychmiastowych powiadomień i zawiera reklamy.
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
kurcze to teraz po pojawieniu się "newsa" na głównej wszyscy dostaną info na komórkę. Już widzę jak idzie sobie człowiek spokojnie ulicą, zagląda w telefon i czyta "Bilety do Azji za złotówkę..." i myślicie, że jak przeczyta to dalej dędzie szedł takim spokojnym krokiem?:)
czy tylko ja mam ten problem, że nie na iOS przy powiadomieniu nie ma dźwięku?
w ustawieniach brakuje suwaka dźwięku. pamiętam, że jeszcze kilka tygodniu temu był komunikat dźwiękowy przy powiadomieniu.
mazeczy tylko ja mam ten problem, że nie na iOS przy powiadomieniu nie ma dźwięku?
w ustawieniach brakuje suwaka dźwięku. pamiętam, że jeszcze kilka tygodniu temu był komunikat dźwiękowy przy powiadomieniu.
Ja jako, że mam BlackBerry to po prostu zacząłem śledzić profil F4F na Twitterze i kazałem odświeżać newsy co 2min. Na to samo wychodzi - i za darmo. :P
Wykupiłem pełną wersję na Androida (Motorola Defy+), instalacja przebiegła pomyślnie i mogę otworzyć aplikację, natomiast nie wyskakują mi powiadomienia mimo że mam je włączone w ustawieniach. Z czego to może wynikać?
RobertJa jako, że mam BlackBerry to po prostu zacząłem śledzić profil F4F na Twitterze i kazałem odświeżać newsy co 2min. Na to samo wychodzi – i za darmo.
Są jeszcze RSSy. Press na androida i widżet na pulpit. Piękna sprawa.
RobertJa jako, że mam BlackBerry to po prostu zacząłem śledzić profil F4F na Twitterze i kazałem odświeżać newsy co 2min. Na to samo wychodzi – i za darmo.
Są jeszcze RSSy. Press na androida i widżet na pulpit. Piękna sprawa.
przeciez na przyklad strona Lastminuter.pl nie ma rss :( wiec press do niczego tu sie nie nada