Fly & drive w Niemczech: odkrywaj uroki Bawarii za 189 PLN (loty do Norymbergi + wypożyczenie samochodu)
Skorzystajcie z niskich cen biletów lotniczych oraz wypożyczenia samochodu na miejscu i wybierzcie się jesienią do Bawarii. Region ten ma wiele do zaoferowania turystom.
Położone w Górnej Frankonii miasteczko Bamberg leży zaledwie 60 kilometrów na północ od Norymbergi i jest idealnym miejscem na przynajmniej całodniową wycieczkę. Dlaczego? Wystarczy rzuć okiem na panoramę tego miasta – rozciąga się ono na siedmiu wzgórzach, a na każdym z nich góruje piękny kościół. Z tego powodu Bamberg nazywa się “frankońskim Rzymem”, choć dowcipkujący miejscowi przewoźnicy często mówią, że Rzym to taki “włoski Bamberg”. Dość powiedzieć, że średniowieczny zespół miejski Bambergu od 1993 roku znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Podsumowanie oferty
Loty z Krakowa do Norymbergi (19-22 października) za 160 PLN / 2 osoby (80 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 218 PLN / 2 osoby (109 PLN / osoba)
Wypożyczonym samochodem łatwo odwiedzicie najważniejsze atrakcje okolicy. Z ubezpieczeniem icarhireinsurance nie będziecie musieli się martwić o pojazd w czasie jazdy.
Sharm El Sheikh od 2222 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Antalya od 1934 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Side od 1416 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?