Fly4free.pl

Wakacje: first minute do Iranu za 356 PLN, Armenii za 394 PLN oraz Kazachstanu za 798 PLN. Loty z Warszawy

356 PLN
Iran wnętrze meczetu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: OPIS Zagreb / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kto wcześniej rezerwuje bilety, ten tanio lata na wakacje. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w podróż do Azji, na Bliski Wschód lub Kaukaz.

Uwaga: osobno musicie zarezerwować loty z Warszawy do Kijowa, a następnie wybrać do nich interesujący Was kierunek: Teheran, Erywań lub Ałmaty. Dostępnych jest wiele terminów podróży w sierpniu, które samodzielnie wyszukacie po kliknięciu w linki.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej UIA.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 х 40 х 20 cm (max. 7 kg).

Pierwszy dzień po przylocie do Kazachstanu możecie spędzić w Ałmatach. Hotel Turkestan usytuowany jest przy jednym z największych targowisk, a w cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie. Obiekt oferuje saunę, basen chłodzący i WiFi. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, lodówkę i prywatną łazienkę.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »