Fly4free.pl

Chcesz za darmo spędzić 4 dni w najszczęśliwszym państwie świata? Kraj jak z marzeń zaprasza do siebie

Finlandia
Foto: Discovering Finland Twitter
Co Wy na to, aby spędzić cztery dni w sercu fińskiej przyrody, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów? Teraz jest to możliwe. Visit Finland, oficjalna organizacja turystyczna Finlandii organizuje konkurs, w którym do wygrania jest pobyt w luksusowym kurorcie, który pozwoli na własnej skórze poczuć wyjątkowy klimat kraju.

W pięciu ostatnich edycjach tworzonego przez ONZ Raportu Szczęśliwości (World Happiness Report) Finlandia za każdym razem była uznawana za najszczęśliwszy kraj na świecie. Nic więc dziwnego, że chce dzielić się tym szczęściem z innymi.

Konkurs „Masterclass of Happiness” pozwoli laureatom odkryć źródło tego szczęścia. Łącznie 10 osób uda się na cztery dni na Pojezierze Fińskie, gdzie zatrzyma się w kompleksowym kurorcie Kuru. W trakcie pobytu zanurzą się w miejscowej przyrodzie, będą odbywać ćwiczenia w lasach i przy licznych jeziorach, uczyć się rzemiosła i odkrywać esencję fińskiej kultury i stylu życia. Krótko mówiąc, dostaną wszystko to, co Finowie mają na co dzień.

Co zatem trzeba zrobić, aby mieć szansę na zanurzenie się w fiński klimat? Należy wypełnić aplikację na stronie internetowej Visit Finland (TUTAJ), a następnie udostępnić post w mediach społecznościowych. Nie może to być byle jaki post – musi on „pokazać, co sprawia, że wierzysz, że możesz potajemnie być Finem i przedstawić, dlaczego chcesz dołączyć do Masterclass of Happiness” – czytamy na stronie konkursu. Do tego należy dołączyć hashtagi #FindYourInnerFinn i #VisitFinland i oznaczyć konto @ourfinland.

Czas na złożenie wniosku mija 2 kwietnia, natomiast pobyt w prywatnej willi w luksusowym Kuru Resort planowany jest na dni 12-15 czerwca. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 2 maja na Instagramie i TikToku firmy Visit Finland.

Choć na czerwcowy pobyt przygotowano miejsca tylko dla 10 osób, w tym roku planowane jest kolejnej kilkudniowej edycji. Według Visit Finland, która pokrywa koszty podróży i zakwaterowania, idealnymi kandydatami będą „otwarte osoby, które są zainteresowane wszechstronnym dobrostanem i fińską przyrodą„.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »