Filipiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie w jednej podróży z Katowic za 1924 PLN
Podróż, którą dla ciebie przygotowałem składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów na trasach Katowice-Abu Zabi-Katowice oraz Dubaj-Manila-Dubaj.
Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i z powrotem polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Natomiast do Azji dostaniesz się linią Cebu Pacific. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udasz się z małym bagażem podręczny
Ważne! Za przejazd autobusem na trasie Abu Zabi lotnisko – Dubaj – Abu Zabi lotnisko zapłacisz 60 AED/osoba (ok. 72 PLN). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum.
Termin podróży: listopad-grudzień
Linia lotnicza: Cebu Pacific oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny
Plan podróży:
Katowice – Abu Zabi 15 listopada
Dubaj – Manila 17 listopada
Manila – Dubaj 4 grudnia
Abu Zabi – Katowice 5 grudnia
Hotel od 347 PLN/2 osoby/noc
W Dubaju polecam noclegi w 5* The Tower Plaza z odkrytym basenem na dachu. W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Na Palawanie wybierz 4* hotel Hue Resorts. Na miejscu znajdziesz basen zewnętrzny, a w cenę pobytu wliczono śniadania.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Natomiast na Boracay postaw na luksus i zatrzymaj się w 5* hotelu Henann Park Resort. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu.
Hurghada od 2965 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Sharm El Sheikh od 2284 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Hurghada od 2187 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?