Fly4free.pl

Fidżi w sezonie z Krakowa za 3617 PLN. Po drodze zwiedzanie Singapuru

3617 PLN
Fidżi piękna plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Położone na samym końcu świata bajeczne wyspy Pacyfiku to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na naszym globie. Nadarza się bardzo rzadka okazja na podróż z Polski w dobrej cenie.

W przeszłości kilka razy proponowaliśmy już wam loty na Fidżi. Jednak teraz jest to oferta z wylotem z Polski, a całą podróż odbędziecie na pokładzie tradycyjnych przewoźników (PLL LOT oraz Fiji Airways), dzięki czemu możecie zabrać ze sobą bagaż rejestrowany. Podróż przypada na początek sezonu turystycznego, co stanowi gwarancję udanej pogody. Przystanek w Singapurze wykorzystajcie na zwiedzanie tego wspaniałego miasta. To ile spędzicie w nim czasu zależy tylko od was. Wybierzcie dogodny termin lotów.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.

Pensjonat Oasis Palms to oaza spokoju usytuowana pośród bujnych tropikalnych ogrodów, zaledwie 6 minut jazdy od miasta Nadi i 15 minut jazdy od portu Denerau. Na miejscu czeka na was wygodny pokój z prywatną łazienką. W upalne dni goście mogą korzystać z basenu. Cena zawiera codzienne śniadania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »