Egzotyka czeka! Fidżi, Australia i Nowa Zelandia w jednej podroży z Budapesztu za 4590 PLN
Wycieczkę rozpoczniesz i zakończysz w Budapeszcie. Składa się ona z dwóch oddzielnych rezerwacji biletów na trasach EU-Australia i Nowa Zelandia-EU oraz Sydney-Nadi-Auckland. Loty odbędziesz liniami Air New Zealand, China Eastern Airlines, Fiji Airways. W podróż udasz się z bagażem podręcznym i przedmiotem osobistym.
Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Air New Zealand, China Eastern Airlines, Fiji Airways
Bagaż: podręczny (55x35x25 cm) + przedmiot osobisty (40x30x15 cm)
Plan podróży:
Budapepeszt – Sydney 9 (11).9
Sydney – Nadi 15.9
Nadi – Auckland 22.9
Auckland – Budapeszt 29 (30).9
Wskazówka!
Z Polski do stolicy Węgier dostać się możesz pociągiem PKP, samolotem (Wizz Air, Ryanair, PLL LOT) lub Flixbusem.
Hotel od 337 PLN/2 osoby/noc
W Sydney proponuję ci noclegi w 5* hotelu Meriton Suites Bondi Junction. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na miejscu zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Na Fidżi wybierz ofertę zakwaterowania „na bogato” i zatrzymaj się w 4* DoubleTree Resort by Hilton Hotel Fiji – Sonaisali Island, z odkrytym basenem. Wszystkie pokoje położone przy plaży oferują przepiękny widok na ocean.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Natomiast w Nowej Zelandii postaw na pobyt w 4* Travelodge Hotel Auckland Wynyard Quarter, który znajduje się w sąsiedztwie wieży widokowej Sky Tower. Na terenie całego obiektu będziesz miał dostęp do sieci WiFi.
Samochód 542 PLN/7 dni
Być w Nowej Zelandii i nie zobaczyć Hobbitonu? Toż to grzech! Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Auckland, którym łatwo i wygodnie dojedziesz do ww. miejsc i nie tylko.
Rodos od 2914 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Monastir od 2081 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Side od 2801 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?