Fly4free.pl

Na ferie zimowe: przedłużony weekend w Rzymie za 336 PLN. Loty z Krakowa i 4* hotel

336 PLN
Oferta wyprzedana
rzym
Foto: poludziber / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Może już czas pomyśleć o planie na ferie zimowe? Wybierzcie się na city break do jednej z najpopularniejszych stolic na mapie Europy. Wrzućcie monetę do fontanny di Trevi, zróbcie pamiątkowe zdjęcie spod Koloseum oraz wybierzcie się do Watykanu. Rzym to idealny kierunek na krótką wycieczkę!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Włoch polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air, z krakowskiego lotniska, w zimowym terminie 21-24 stycznia. Pamiętajcie, że w tym czasie trwają ferie zimowe m.in. w województwie małopolskim. Dodatkowy atut to podróż obejmująca weekend (piątek – poniedziałek). Bez dodatkowych opłat polecicie tylko z bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie będzie problemem, jeśli skorzystacie wcześniej z przygotowanego przez nas poradnika.

W Rzymie czekają was noclegi w 4* hotelu Smooth Rome West. Z lotniska do miejsca zakwaterowania dostaniecie się w prosty sposób autobusem.

Termin podróży: styczeń 2021 r.
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 336 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel441 PLN/2 osoby/3 noce

W stolicy Włoch proponuję wam noclegi w 4* Smooth Hotel Rome West, który znajduje się przy zabytkowej drodze Via Aurelia, w pobliżu stacji metra Cornelia. Obiekt oferuje swoim gościom przestronne i komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Rzymie?

3 dni w stolicy Włoch to wystarczający czas, który pozwoli na zobaczenie wszystkich topowych atrakcji, jakie oferuje Rzym. Na waszej liście „must see” koniecznie musi znaleźć się Koloseum, fontanna di Trevi, Forum Romanum, Panteon, Schody Hiszpańskie i Piazza Navona.

Wycieczka do Wiecznego Miasta nie może oczywiście obejść się bez wizyty w Watykanie. W tym najmniejszym państwie świata i jego okolicach powinniście zobaczyć Bazylikę Świętego Piotra wraz z placem, Muzea Watykańskie, Zamek Świętego Anioła oraz most Św. Anioła.

Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Foto: tichr / Shutterstock.com
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Sprawdźcie, jak tanio dojechać z lotniska Fiumicino do centrum Rzymu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »