Fly4free.pl

Ferie zimowe w Omanie: 7 dni w luksusowym 5* hotelu Hilton Resort ze śniadaniami za 3614 PLN. Loty z Warszawy

Foto: booking.com
od
3614 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
24.01.2022 - 31.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na ferie zimowe w wersji lux? Skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się do przepięknego Salala, gdzie spędzicie 7 dni w bardzo dobrym 5* hotelu Hilton Resort. Na miejscu znajdziecie wszystko, co do udanego wypoczynku potrzeba – plażę, tematyczne restauracje, bary i strefę spa i wellness. Gotowi na przygodę 😊?

Na wycieczkę wybierzecie się w terminie obejmującym ferie zimowe w województwach: kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim, wielkopolskim, podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. W Omanie spędzicie 7 dni w luksusowym 5* hotelu Hilton Resort, który położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Do dyspozycji gości oddano m.in. tematyczne restauracje, bary (w tym jeden na plaży z muzyką na żywo), siłownię, strefę spa, kantor oraz basen z leżakami i parasolami. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, mini bar oraz dostęp do Wi-Fi.

Termin podróży: 24 – 31 stycznia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking,com

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Salala to miasto położone nad Morzem Arabskim. Przez wielu określane egzotycznym rajem ze względu na swój klimat i bogatą roślinność. I nie ma się co dziwić – miejsce to robi ogromne wrażenie. W okolicy waszego hotelu znajdziecie wiele rozległych i piaszczystych plaż. Spodziewajcie się przepięknych widoków, ciepłej lazurowej wody i zielonych palm elegancko zdobiących okolicę.

Co zobaczyć w mieście? Odwiedźcie wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO muzeum Frankincense oraz zobaczcie Meczet Sułtana Qaboos’a. Co jeszcze? Odwiedźcie rybacką wioskę Taqah, która znana jest z zabytkowych domów oraz ruiny starego miasta Sumharam.

Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Omanie.
  • Aktualne informacje możecie śledzić tutaj.
  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu do Omanu? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »