Fly4free.pl

Ferie zimowe na Karaibach: tygodniowa wycieczka na Arubę za 3348 PLN. Loty z Warszawy + apartament

3348 PLN
Foto: Foto: Atosan / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie alternatywy dla tradycyjnego zimowiska, lepienia bałwana oraz zjeżdżania na sankach? Proponuję wam słoneczny wypoczynek pod palmami: na Arubie czekają na was piaszczyste plaże, wysokie temperatury oraz słynne flamingi!

Na wycieczkę na Karaiby wybierzecie się w przyszłym roku, w terminie 1 – 8 lutego. Czeka was podróż z Warszawy, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie.

Na Arubie wybrałam dla was zakwaterowanie w pensjonacie Pista Q. Odkryty basen, pastelowe kolory oraz tradycyjny wystrój pomogą wam szybko wprawić się w prawdziwie karaibski nastrój!

Termin podróży: 1 – 8 lutego
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Tygodniowa wycieczka na Arubę kosztować was będzie 3348 PLN za osobę , przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż5583 PLN / 2 osoby

Warszawa – Aruba – Warszawa >>

Hotel1113 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w pensjonacie Pista Q wyposażono w prywatną łazienkę, wygodne łóżka, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Arubie?

Aruba to niewielka wulkaniczna wyspa, położona na Morzu Karaibskim, wchodząca w skład Małych Antyli. Turystów kusi przede wszystkim delikatnym, białym piaskiem na szerokich plażach oraz wodą o wszystkich odcieniach niebieskiego.

Na miejscu, poza relaksem na plaży, będziecie mieli szansę natknąć się na wypoczywające tam flamingi. W przerwie od zwiedzania poszukajcie cienia pod jednym z drzew Divi Divi – charakterystycznych roślin, które stały się już wizytówką wyspy. Znajdziecie je na przykład w okolicy Eagle Beach.

Rekomenduję wam wybrać się również na wycieczkę do stolicy, Oranjestad – znajdziecie tam ciekawą, kolonialną zabudowę (bardzo holenderską) o niezwykłych, pastelowych kolorach. Lubicie aktywny wypoczynek oraz morską eksplorację? Aruba to świetne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem. Bardziej zaawansowani mogą spróbować swoich sił w okolicy jednego z wraków statków – na przykład w rejonach Malmok Beach.

Plaża
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Foto: Natalia Barsukova / Shutterstock
zachód słońca
Foto: Steve Photography / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży nie podajemy konkretnych obostrzeń obowiązujących na Arubie.

  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na wyspie przeczytacie tutaj.

  • Lecąc na Arubę nie będziecie potrzebowali wizy, pamiętajcie jednak o zabraniu ze sobą paszportu.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »