Fly4free.pl

Ferie zimowe w Meksyku za 2716 PLN. Loty z Warszawy do Cancun + 3* hotel

2716 PLN
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie egzotyczne klimaty? A co powiecie na ferie w gorącym Meksyku? To musi się udać! Odpoczniecie na jednej z pięknych plaż, zobaczycie ruiny Majów i odwiedzicie tajemnicze cenoty!

Do Meksyku polecicie w czasie ferii zimowych, a dokładniej w dniach 2–9 (10) lutego z lotniska im. Chopina w Warszawie. Loty realizowane będą na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Paryżu.

W Cancun zatrzymacie się w 3* hotelu Capital O Cancun Ocean View. To obiekt świetnie oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto będziecie mieli dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, basenu i siłowni.

Termin podróży: 2–9 (10) lutego
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za wycieczkę do Cancun zapłacicie 2716 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 804 PLN/tydzień/2 osoby

Na czas waszego urlopu w Meksyku rekomenduję noclegi w 3* hotelu Capital O Cancun Ocean View. To obiekt położony kilkaset metrów od plaży. Ponadto znajduje się w nim basen, siłownia i darmowe Wi-Fi. Dzięki niemu wasze wakacje z pewnością będą udane!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Meksyku?

Wyjazd na Jukatan to przepis na udane ferie zimowe! Na miejscu trwa wtedy wysoki sezon, więc możecie spodziewać się gorącej i słonecznej pogody. Na miłośników leniuchowania nad wodą czekają wspaniałe plaże w Cancun, Tulum i Playa del Carmen. Warto wybrać się również do Punta Esmeralda, gdzie będziecie mogli podziwiać niesamowitą, różową lagunę!

Meksyk to także pozostałości po cywilizacji starożytnych Majów. Najpopularniejszymi ruinami są Chichen Itza. Jednakże na półwyspie można znaleźć nawet 150 podobnych miejsc. Na szczególną uwagę zasługują też ruiny w Coba.

Na Jukatanie znajdziecie liczne cenoty, czyli naturalne wapienne studnie. Można w nich popływać, a nawet nurkować! Rekomenduję wam wizytę w Eko Park Kantun Chi oraz Cenote Suytun.

Foto: Shutterstock
chichen itza
Foto: Spirit / Shutterstock
Foto: photopixel / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży nie podajemy konkretnych restrykcji związanych z wjazdem do Meksyku. Na moment pisania artykułu nie potrzebujecie testu PCR do przekroczenia granicy, nie będzie również obowiązku poddania się kwarantannie.
  • Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Meksyku znajdziecie tutaj.
  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z obowiązku odbycia której możecie zwolnić się wykonując w kraju test. Warunek ten nie dotyczy zaszczepionych osób.
  • Podróżując do Meksyku w celach turystycznych nie będziecie potrzebowali wizy – wystarczy paszport.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »