Fly4free.pl

Ferie w Chicago za 3113 PLN. Loty z Warszawy i 6 nocy w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3113 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ferdinand Stöhr / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiesz na to, aby przyszłoroczną zimową przerwę w nauce spędzić za wielką wodą? Zainteresowany? W takim razie sprawdź przygotowaną przeze mnie propozycję wycieczki do Wietrznego Miasta.

Do Stanów Zjednoczonych udasz się z warszawskiego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z wygodną przesiadką Londynie. W cenie biletu zabrać możesz ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Chicago proponuję ci noclegi w 4* hotelu Ambassador, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o nieco ponad 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja metra Washington-Blue) dojedziesz komunikacją publiczną.

Termin podróży: 21 – 27 (28) stycznia 2024 r.
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 3113 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 4154 PLN/2 osoby

Warszawa – Chicago – Warszawa »

Hotel 2071 PLN/2 osoby/6 nocy

W Chicago proponuję ci noclegi w 4* hotelu Ambassador. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę oraz sprzęt do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zaewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1451 PLN/pobyt

Chętnie zobaczysz coś więcej o niż tylko Chicago? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Wietrznego Miasta i ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje: Chicago
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1513 PLN
  • Liczba ofert306
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu7 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Chicago
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »