Fly4free.pl

Ferie po góralsku: zbiór noclegów na południu Polski już od 200 PLN/2 osoby/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MrMR / Shutterstock
od
200 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
29.01.2022 - 27.02.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Należycie do tej grupy naszej społeczności, która nie może sobie wyobrazić zimowej przerwy w nauce bez szusowania po stokach? A może przemierzanie ośnieżonych tras trekkingowych sprawia wam przyjemność? W takim razie mam coś dla was – zestawienie noclegów w sąsiedztwie polskich gór.

Znajdziecie w nim propozycje noclegów w okresie pomiędzy 29 stycznia a 27 lutego – czyli w terminie trwania ferii zimowych we wszystkich województwach. Wszystkie zebrane przeze mnie oferty mogą poszczycić się bardzo dobrymi opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości oraz znakomitymi warunkami zakwaterowania. Ceny pobyt dla dwóch osób zaczynają się już od 200 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 200 PLN/2 osoby/noc

Cenicie sobie ciszę oraz kameralną atmosferę? W takim razie postawcie na Wisłę oraz zakwaterowanie w 3* hotelu Pod Jedlami. W cenie noclegu zapewniony będziecie mieli codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz sauny. Odległość od Skolnity Ski Lift wynosi 1 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ośrodek Wypoczynkowy Borowy położony jest w Białym Dunajcu. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, a w cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania. Odległość od Kotelnica II Ski Lift oraz Kotelnica III Ski Lift wynosi nieco ponad 5 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Białce Tatrzańskiej mam dla was ofertę pobytu z codziennymi śniadaniami w znakomitym obiekcie Parzenica B&B. Odległość od Kotelnica I Ski Lift  oraz Kotelnica Express Ski Lift  wynosi tylko 700 metrów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Korbielowie nieopodal wyciągu narciarskiego Baba oraz Solisko Express Ski Lif znajduje się bardzo dobry obiekt – Apartamenty Eskapada. W cenie noclegów w tym miejscu zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Istebnej rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* ośrodku wypoczynkowym – Leśniczówka & Elias SPA. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz krytego basenu. Odległość od Zagroń Ski Lift wynosi nieco ponad 1 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Nie macie problemy z wydaniem nieco większej kwoty na zakwaterowanie? W takim razie postawcie na 3* hotel New Wave, który znajduje się w Wiśle. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, codzienne śniadania oraz możliwość korzystania z centrum fitness, sauny suchej oraz krytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ferie w sąsiedztwie Tatr

Wybierając się na Podhale, pamiętajcie o karnecie umożliwiającym całodzienne szaleństwo na stokach. Zaopatrzcie się w Tatry Super Ski, dzięki któremu otrzymacie przepustkę do:
– 95 tras narciarskich o łącznej długości ponad 60 km,
– 7 tras biegowych o łącznej długości ponad 19 km,
– 23 kolejek krzesełkowych oraz 1 kolejki gondolowej,
– 39 wyciągów orczykowych oraz 17 wyciągów taśmowych.

Jaka jest jego cena? W okresie pomiędzy 10 styczniem a 13 marca będziecie musieli zapłaci – 125 PLN/osoba dorosła/dzień oraz 115 PLN/dziecko/dzień.

Foto: Nahlik / Shutterstock
Foto: marcin jucha / Shutterstock
Foto: gorillaimages / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »