Fly4free.pl

Ferie na Florydzie za 2698 PLN. Loty z Berlina i 6 nocy w Hollywood blisko plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2698 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Shawn Henley / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętnie oddasz się błogiemu lenistwu w trakcie trwania zimowej przerwy w nauce? W takim razie rozważ propozycję wypoczynku w amerykańskim Słonecznym Stanie. Pewna pogoda, wysokie temperatury oraz wiele ciekawych miejsc wartych zobaczenia – to znajdziesz w Miami i okolicy.

Do USA udasz się z portu lotniczego Berlin Brandenburg w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z wygodną przesiadką Londynie. W cenie biletu zabrać możesz ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na Florydzie zatrzymasz się w 3* Hollywood Beach Hotels. który znajduje się w odległości 150 metrów od plaży. Z lotniska w Miami w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną za ok. 40 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15 – 21 (22) stycznia 2024 r.
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacisz 2698 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 3527 PLN/2 osoby

Berlin – Miami – Berlin »

Hotel 1869 PLN/2 osoby/6 nocy

Na Florydzie proponuję ci noclegi w 3* Hollywood Beach Hotels. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do odkrytego basenu oraz sieci WiFi. Parking jest dodatkowo płatny w cenie 18 USD/dzień.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1564 PLN/6 dni

Do miejsca zakwaterowania, na przylądek Key West oraz nawet do Centrum Kosmicznego imienia Johna F. Kennedy’ego – szybko i wygodnie dojedziesz samochodem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje: Miami
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1946 PLN
  • Liczba ofert352
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Miami
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »