Fly4free.pl

Falstart Ryanaira. Start nowej hitowej trasy z Polski opóźniony o ponad miesiąc

Foto: s / Shutterstock
Nie 30 października, ale dopiero 11 grudnia – wtedy według systemu rezerwacyjnego Ryanaira zostanie uruchomiona nowa trasa z Wrocławia Porto. Oznacza to, że uruchomiona zostanie z 6-tygodniowym opóźnieniem.

O nowej trasie Ryanaira z Wrocławia do Porto pisaliśmy w piątek. Połączenie, które zapowiada się jako hit jesiennego rozkładu lotów, ma być realizowane 2 razy w tygodniu. Jednak we wtorek dość niespodziewanie z systemu rezerwacyjnego zniknęła możliwość rezerwowania biletów na październik, listopad i pierwszy tydzień grudnia.

Obecnie z systemu rezerwacyjnego wynika, że pierwszy lot na tej trasie zaplanowany jest na 11 grudnia, według takiego samego rozkładu, jak ogłoszony poprzednio, czyli w środy i niedziele. Połączenie ma w dalszym ciągu charakter sezonowy – ostatni lot na tej trasie zaplanowany jest na 22 marca.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie przewoźnika, że start trasy faktycznie został przełożony, choć wszystko na to wskazuje. Na wrocławskim lotnisku (które też nie otrzymało od Ryanaira potwierdzenia o zmianie daty połączenia) słyszymy, że start połączenia był pierwotnie planowany na grudzień, więc informację o wcześniejszej inauguracji i tak przyjęto na lotnisku z pewnym zaskoczeniem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »