Fly4free.pl

Kolejne duże biuro podróży poleci z Radomia! „Chcemy dotrzeć do osób z mniejszych miejscowości”

Foto: Fly4free.pl
Od 1 czerwca biuro podróży Exim Tours uruchomi loty czarterowe z Radomia do Tunezji. – Mimo początkowym mieszanym odczuciom do całego projektu lotniska w Radomiu, postanowiliśmy dać szansę również lokalnej inwestycji – trzymając kciuki za sukces przedsięwzięcia – komentuje Marcin Małysz, prezes zarządu Exim Tours.

Exim Tours to kolejne biuro podróży, które ogłosiło uruchomienie połączeń z Radomia. Wcześniej na ten krok zdecydowały się m.in. Itaka, Nekera, Sun&Fun orz TUI. Dokąd polecimy z nowego lotniska?

– Na razie wprowadziliśmy do oferty wyloty z Radomia do Tunezji Kontynentalnej. Rozmowy trwają na temat Dżerby. Mimo początkowo mieszanym odczuciom do całego projektu lotniska w Radomiu postanowiliśmy dać szansę również lokalnej inwestycji, trzymając kciuki za sukces przedsięwzięcia – mówi Marcin Małysz, prezes zarządu touroperatora.

Rejsy wystartują 1 czerwca i będą realizowane raz w tygodniu – w czwartki. Ostatni lot do Tunezji Exim zaplanował 5 października.

– Lotnisko w Radomiu daje ogromną szansę na powiększenie grona klientów. Dotrzemy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości z tego regionu, dla których często dalekie odległości do lotnisk były barierą do zakupu wycieczki. Jako rodowita radomianka chyba najmocniej trzymam kciuki za sukces Radomia – komentuje Dominika Jurkowska, marketing manager Exim Tours.

Port lotniczy Warszawa-Radom ma zostać oficjalnie uruchomiony pod koniec kwietnia przyszłego roku. Pierwsze rejsy z nowego lotniska wykona LOT, który poleci stąd do Paryża, Rzymu oraz Kopenhagi. Warto dodać, że narodowy przewoźnik jest w tej chwili jedyną regularną linią, która ogłosiła loty z Radomia. Reszta oferty nowego lotniska to póki co połączenia czarterowe.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »