Fly4free.pl

Ameryka Południowa! Ekwador i Peru w jednej podróży z Wiednia za 3305 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3305 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Armando Frazao / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ameryka Południowa to marzenie wielu turystów. Fascynująca kultura i niezwykła przyroda to coś, co przyciąga podróżników z całego świata. Zrelaksuj się na ekwadorskim wybrzeżu Puerto Lopez, zobacz niesamowitą panoramę stolicy ze wzgórza Panecillo oraz wybierz się do Peru, aby odkrywać historyczne miejsca, takie jak np. Machu Picchu!

Do Ameryki Południowej udasz się na przełomie października i listopada z lotniska w Wiedniu. Do Quito polecisz liniami Lufthansa oraz Avianca z przesiadkami w Zurychu i Nowym Jorku. Po kilku dniach skorzystaj z oferty lokalnego przewoźnika Jet Smart, aby zarezerwować lot do Limy, skąd wrócisz do Europy liniami SWISS, Avianca oraz LATAM Airlines, z przesiadkami w Bogocie i Zurychu oraz stopem technicznym w Kartagenie (bez opuszczania samolotu).

Podczas podróży do Ameryki Południowej i z powrotem w cenę wliczony jest także bagaż rejestrowany (23 kg). Natomiast w Jet Smart możesz dokupić go za około 248 PLN.

Termin podróży: 29 (30) października-10 (11) listopada
Linia lotnicza: SWISS/Avianca/LATAM Airlines/Jet Smart
Bagaż: podręczny 55 x 40 x 23 cm + rejestrowany do 23 kg (SWISS/Avianca/LATAM Airlines), podręczny 45 x 35 x 25 cm (Jet Smart)
Plan podróży:
Wiedeń – Quito 29 (30) października
Quito – Lima 3 listopada
Lima – Wiedeń 10 (11) listopada

Hotel od 152 PLN/pokój/noc

W stolicy Ekwadoru zatrzymaj się w 3* hotelu Carolina Montecarlo. Dzięki lokalizacji w centrum, będzie on doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W cenę noclegu wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Limie wybierz bardzo dobrze oceniany 3* hotel Diamond. Znajdziesz w nim m. in. komfortowe pokoje wyposażone w bezpłatne WiFi i klimatyzację. W cenę noclegu również zostały wliczone śniadania.

Dowiedz się więce j o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »