Fly4free.pl

Dla miłośników natury: Ekwador i Wyspy Galapagos w jednej podróży z Berlina za 3471 PLN

3471 PLN
Foto: Maridav / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzycie o podróży rodem z programu przyrodniczego do jednego z najpiękniejszych miejsc na Ziemi? Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na magiczne Wyspy Galapagos, gdzie królują lwy morskie, legwany i żółwie słoniowe, a flora odgrywa szczególną rolę. Dodatkowo odwiedźcie największe miasto Ekwadoru – Guayaquil.

Swoją wyprawę rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Berlinie, w terminie: 13 października – 2(3) listopada. Do Ekwadoru polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM, Copa Airlines oraz LATAM Airlines. W cenie biletu zawarty jest bagaż podręczny. Po drodze czekają was przesiadki w Amsterdamie i w Panamie (gwarantowane przez przewoźnika).

Ekwador i tamtejsze miasto Guayaquil, to świetna baza wypadowa na wyspy Galapagos. W dobrej cenie dostaniecie się tam decydując się na wycieczkę w terminie: 18 października –1 listopada. Jak natomiast poruszać się po Wyspach Żółwich? Po więcej informacji zajrzyjcie tutaj.

Termin podróży: 13 października – 2(3) listopada
Wylot z: Berlina
Linie lotnicze: KLM, Copa Airlines, LATAM Airlines
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Guayaquil 13 października
Guayaquil – San Cristóbal 18 października
San Cristóbal – Guayaquil 1 listopada
Guayaquil – Berlin 2(3) listopada

Hotel od 181 PLN/2 osoby/pokój

Zastanawiacie się gdzie warto zatrzymać się na San Cristóbal? Rekomenduję wam pobyt w obiekcie Hostal Gosen, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami m.in. ze względu na swoje położenie oraz przemiłą obsługę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Guayaquil zatrzymajcie się w dobrze ocenianym 4* hotelu Marcelius Business, który wyróżnia się świetną lokalizacją. Z obiektu będzie wam łatwo dotrzeć do największych atrakcji miasta. Co więcej, dla gości udostępniono basen, leżaki oraz Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Wszyscy pasażerowie powyżej 16 roku życia podróżujący do Ekwadoru, muszą przedstawić negatywny wynik testu RT-PCR  wykonanego do 72 godzin przed wejściem na pokład samolotu oraz kartę szczepień COVID-19 z kompletem szczepień, wykonanym co najmniej 14 dni przed podróżą.
 • Aby dostać się na Galapagos należy okazać m.in.: certyfikat szczepień, test PCR (maksymalnie 72 h przed planowaną podróżą), ubezpieczenie oraz bilet powrotny. Więcej informacji na ten temat uzyskacie pod tym linkiem.
 • Więcej na temat aktualnych przepisów wjazdowych do Ekwadoru przeczytacie tutaj.
 • Dodatkowo każda osoba przyjeżdżająca do Parku Narodowego Galapagos jest zobligowana do uiszczenia opłaty wstępu w wysokości 100 USD.
 • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
 • Nasi czytelnicy byli już w Ekwadorze. Tutaj możecie zapoznać się z relacją z podróży.
 • Okolice Guayaquil możecie zwiedzać przez cały rok – temperatury na miejscu nie bywają tak ekstremalne jak w innych zakątkach kraju.
 • W mieście znajdziecie wiele świetnych restauracji i to na każdą kieszeń. Od niedrogiego street food’u, po eleganckie 5* miejsca.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
 • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »