Podróż do Izraela – Ejlat i Tel Awiw z Poznania za 181 PLN

Oferta wyprzedana
tel awiw morze
Foto: Boris Stroujko, Shutterstock
Przygotowałem dla Was propozycję wycieczki, podczas której odwiedzicie dwa izraelskie miasta. Za bezpośrednie przeloty oraz przejazd pomiędzy Ejlatem a Tel Awiwem zapłacicie 181 PLN.

Ejlat może być waszym miejscem docelowym, gdzie wypoczniecie na jednej z wielu plaż i skorzystacie z uroków Morza Czerwonego. Miasto może być także miejscem przesiadkowym, w podróży do Egiptu, gdzie za mniejsze pieniądze wypoczniecie w jednym z ekskluzywnych hoteli, lub Jordanii, gdzie będziecie mieć możliwość zwiedzenia takich miejsc jak: Wadi Rum czy Petra.

ejlat
foto: Boris Stroujko, shutterstock

Jerozolima modli się, Hajfa pracuje, a Tel Awiw bawi. Takie powiedzenie możecie często usłyszeć. Czy jest prawdziwe? Przekonajcie się sami. Izrael ma wiele do zaoferowania. Bogata historia, niezwykła architektura, rozpalone słońcem plaże Morza Śródziemnego, Czerwonego i Martwego. Wiele miejsc kultu religijnego. Kupcie tanie bilety i przekonajcie się sami, jak niezwykłym miejscem jest ten kraj położony na Bliskim Wschodzie.

tel awiw

Foto: StockStudio, shutterstock

LOTY + PRZEJAZDY

Plan podróży:

Ryanair | Poznań 13:35 – Ejlat 18:50 | 39 PLN | 29 stycznia
Egged | Ejlat – Tel Awiw (kilka kursów dziennie) | 70 ILS (ok. 71 PLN) | 1 lutego
Ryanair | Tel Awiw 21:00 – Poznań 00:10 | 71 PLN | 4 (5) lutego

Zarezerwuj przelot z Poznania do Ejlatu:

zarezerwuj lotdo ejlatu

Kup bilet na przejazd z Ejlatu do Tel Awiwu:

kup bilet na z ejlatu do tel awiwu

Uwaga! Bilety na tej trasie możecie rezerwować tylko z kilkudniowym wyprzedzeniem. Cena za ten odcinek jest stała i wynosi ok. 71 PLN.

Zarezerwuj przelot z Tel Awiwu do Poznania:

zarezerwuj lot z tel awiwu do poznania

Do Izraela podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 20 cm. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

O tanich lotach poinformował nas użytkownik forum Bruner. Dziękuję!

NOCLEGI

W Ejlacie proponuję Wam hotel Classic Inn, który położony jest w spokojnej okolicy w centrum miasta. Ten obiekt znajduje się 10 minut spacerem od plaży. Oferuje on bezpłatne WiFi, a także ogród ze stołami do gry w bilard i ping ponga. Do dyspozycji gości są nowoczesne, klimatyzowane studia z telewizorem z płaskim ekranem.

zarezerwuj nocleg w ejlat

W Tel Awiwie natomiast proponuję Wam zatrzymać się w obiekcie Old Jaffa, który jest położony w jednym z najbardziej ruchliwych rejonów dzielnicy Jafa, w samym środku słynnego targu staroci i 400 metrów od plaży. Obiekt oferuje wspólną kuchnię oraz taras na dachu z częścią wypoczynkową.

zarezerwuj nocleg w tel awiwie

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

lamezia

Lamezia Terme z Warszawy za 88 PLN

kilka chwil temu