Fly4free.pl

Egzotyczna wyspa Guam z Warszawy za jedyne 3076 PLN. Wielkanoc, majówka, Boże Ciało i nie tylko

3076 PLN
Foto: segawa7 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Śmiało stwierdzić można, że taka cena za ten kierunek to prawdziwa okazja. Szczególnie że całą podróż odbędziecie na jednym bilecie, a do wyboru macie bardzo wiele terminów, także takich obejmujących przyszłoroczne długie weekendy.

W podróż na wyspę Guam udać się będziecie mogli w okresie pomiędzy listopadem a czerwcem przyszłego roku – jak sami widzicie, dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących Święta Wielkanocne, długi weekend majowy oraz popularne Boże Ciało.

Na archipelag Marianów polecicie z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładach samolotów wchodzących w skład sojuszu Star Alliance, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na terenie UE oraz Japonii. Obie są gwarantowane przez przewoźników – w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z ich winy, otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą podróż. Podczas międzykontynentalnych lotów możecie liczyć na catering w postaci dwóch posiłków, przekąsek oraz bezpłatnych napojów bezalkoholowych.

Termin podróży: listopad 2021 – czerwiec 2022
Linia lotnicza: Austrian Airlines, Lufthansa, United
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Ważne!
Guam jest terytorium zamorskim Stanów Zjednoczonych, aby móc tutaj podróżować, potrzebna będzie wam ważna wiza do USA lub wyrobiona ESTA.

Hotel500 PLN/2 osoby/noc

Na wyspie Guam proponuję wam noclegi w 4* hotelu Hilton Guam Resort & Spa, który znajduje się nad malowniczą zatoką Tumon. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz ekspres do kawy. Na terenie hotelu znajdują sporych rozmiarów odkryty basen oraz taras z leżakami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop na Guam

To, co przyciąga turystów na Guam, to piękne piaszczyste plaże, m.in. Tumon, Matapang, Fujita – wszystkie znajdują się nieopodal proponowanego przeze mnie hotelu – krsytyalicznie czysta woda, oraz tropikalna dżungla z licznymi wodospadami i nie tylko (parku Talofofo).

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Na Guam znajdujcie się bowiem wiele po II wojnie światowej, na które natrafić będziecie mogli w różnych rejonach wyspy – ddając się eksploracji, bez problemu natraficie na liczne umocnienia, okopy, bunkry, a nawet działa artyleryjskie!

Foto: MFitzsimmons / yayimages.com
plaża w guam
Foto: Ryu K/Shutterstock.com
Guam
Foto: J'nel / Shuttestock
Przydatne informacje
 • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Stanach Zjednoczonych. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia w USA, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

 • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD.

 • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Najsłynniejsza trasa lotnicza świata! Zobacz, jak zabrać się za Świętego Graala podróżników.

 • Guam i co dalej? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.

 • Sprawdźcie także dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »