Last minute w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 889 PLN. Wyloty z Warszawy i Katowic
Słoneczne wczasy last minute w supercenie! Macie ochotę na spontaniczną wycieczkę? Zarezerwujcie swój wyjazd, a jeszcze w tym tygodniu będziecie wygrzewać się na plaży w Hurghadzie oraz korzystać z uroków all inclusive w bardzo dobrym 4* hotelu.
Nie zastanawiajcie się za długo – wyjazd został zaplanowany w terminie 22 – 29 października. Czeka was bezpośredni lot do Hurghady na pokładzie samolotu linii Enter Air, a jako lotnisko wylotu macie do wyboru Warszawę oraz Katowice.
Na miejscu czeka na was bardzo dobry 4* hotel z wyżywieniem w formule all inclusive. 5 basenów, jacuzzi, eleganckie spa, 4 bary oraz restauracje – zapowiada się przyjemny, beztroski urlop, a także słoneczna pogoda!
Poza przelotami i zakwaterowaniem z all inclusive, w cenę wycieczki wliczono także transfer lotniskowy oraz opiekę rezydenta na miejscu.
Termin podróży: 22 – 29 października
Wylot z: Warszawy i Katowic
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?
Październikowy urlop na egipskim wybrzeżu Morza Czerwonego upłynie wam na beztroskim odkrywaniu uroków all inclusive, relaksie w basenie z aquaparkiem oraz błogim lenistwie na plaży El Fayroz. Przygotujcie się na dużo słońca – w tym tygodniu zapowiadane jest ponad 30 stopni Celsjusza!
Chcielibyście również nieco pozwiedzać? Hurghada to jeden z najsłynniejszych egipskich kurortów, zatem atrakcji z pewnością nie zabraknie. Amatorzy snorkelingu powinni wybrać się na wyspy Giftun i Magawish – tamtejsze rafy koralowe nie mają sobie równych!
Wybieracie się na urlop z pociechami? Zaplanujcie wycieczkę do pobliskiego parku miniatur – Mini Egypt Park. Wasze dzieci będą zachwycone! Znajdziecie tam 55 najbardziej charakterystycznych budowli Egiptu w skali 1: 25 (m.in. Asuanu, Luksoru, Aleksandrii). Wstęp dla osoby dorosłej kosztuje 25 USD, dzieci zapłacą połowę tej kwoty. Coś bardziej szalonego? Udajcie się do oddalonego o ok. 2 km od parku wodnego Aquapark Makadi Water World.
Costa Dorada od 2869 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Djerba od 2619 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Pafos od 2272 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Pułapka na turystów podróżujących do Egiptu. Niewiedza może cię dużo kosztować
- Turysto, przestaw zegarek! Hotele w Egipcie tworzą własne strefy czasowe, różniące się od oficjalnego czasu. Po co?
- Pogoda w Egipcie zimą. Gdzie jest najcieplej i kiedy najlepiej jechać tam na urlop?
- Zapomnij o Hurgadzie i Szarm el-Szejk! W Egipcie powstają nowe miasta i kurorty, które zachwycą turystów
- Powiedzcie dziadkom! Pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza takie udogodnienia dla seniorów