Dwutygodniowe all inclusive w 5* hotelu w Egipcie za 1766 PLN (wylot z Katowic lub Warszawy)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży.
Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
(Aktualizacja) Brak słońca daje się Wam we znaki? Co powiecie na dwa tygodnie błogiego lenistwa w egipskim kurorcie?
Nubia Aqua Beach Resort to nowoczesny obiekt hotelowy. Położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży stanowi doskonały wybór dla pasjonatów aktywnego wypoczynku, a ze względu na kompleks basenów i zjeżdżalni także dla rodzin z dziećmi! Atrakcje dla najmłdoszych oraz dorosłych sprawią, że urlop będzie z pewnością udany.
All inclusive:
- śniadanie (07:00-10:00),
- późne śniadanie (11:00-12:00),
- obiad (13:00-15:00),
- kolacja (19:00-22:00)
- przekąski (16:00-17:00),
- podwieczorek (16:00-17:00),
- późny posiłek (23:00-00:00)
- wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe,
- restauracje a la carte – bezpłatne.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?