Fly4free.pl

Tygodniowe all inclusive w 5* hotelu w Egipcie za 1870 PLN

Rafa koralowa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frantisekhojdysz / Shutterstock
od
1870 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
18.06.2019 - 25.06.2019
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Znalazłem dla Was ofertę tygodniowego pobytu z all inclusive w świetnie ocenianym 5* hotelu nad Morzem Czerwonym. Nie zastanawiajcie się za długo i wybierzcie się na wczasy last minute do Egiptu.

Luksusowy hotel zlokalizowany na wzniesieniu w dzielnicy Ras Um Sid z fantastycznym widokiem na Morze Czerwone. Obiekt położony bezpośrednio przy pięknej, prywatnej plaży, ze względu na przybrzeżne rafy koralowe bezpośredni dostęp do wody z brzegu jest utrudniony, najlepiej używać pomostu (zalecane obuwie ochronne).

W ramach oferowanej formuły wyżywienia czekają na Was codzienne śniadania, obiady oraz kolacje w formie bufetu w jednej z 3 restauracji znajdujących się na terenie hotelu. Dodatkowo będziecie mieli do wyboru kilka restauracji a la carte. Lokalne napoje bezalkoholowe dostępne będą 24h na dobę, natomiast alkohole od godziny 10:00 do północy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »