Egipskie all inclusive w 5* hotelu ze zjeżdżalniami 🌊😍🏖️ 7 dni za 2075 PLN
Do Hurghady polecisz z Katowic lub Warszawy w połowie maja. Podróż w obie strony odbywa się liniami Smartwings z bagażem rejestrowanym do 23 kg oraz bagażem podręcznym do 8 kg. Lot trwa niecałe 4 godziny i 15 minut.
W hotelu AMC Royal Resort zatrzymasz się w komfortowych pokojach o powierzchni 34 m2 z balkonem lub tarasem. Goście chwalą ogromny basen z aquaparkiem, który zapewnia świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wysoko oceniana jest również prywatna plaża z pomostem oraz różnorodność kulinarna – do dyspozycji restauracja główna i 4 restauracje a’la carte. Opinie podkreślają bogaty program animacyjny oraz profesjonalną obsługę polskiego rezydenta.
W pakiecie otrzymasz przeloty z bagażem rejestrowanym i podręcznym, transfery lotniskowe oraz podstawowe ubezpieczenie. Wyżywienie obejmuje nieograniczony dostęp do posiłków i napojów w restauracjach oraz barach hotelowych przez cały dzień.
📅 Termin podróży: 14-22 maja
✈️ Wylot z: Katowic lub Warszawy
🌞 Biuro podróży: Rainbow
💼 Bagaż: rejestrowany (do 23 kg) i podręczny (do 8 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel AMC Royal Resort
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Side od 2015 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Chalkidiki od 2834 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Słoneczny Brzeg od 2745 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Pułapka na turystów podróżujących do Egiptu. Niewiedza może cię dużo kosztować
- Turysto, przestaw zegarek! Hotele w Egipcie tworzą własne strefy czasowe, różniące się od oficjalnego czasu. Po co?
- Pogoda w Egipcie zimą. Gdzie jest najcieplej i kiedy najlepiej jechać tam na urlop?
- Zapomnij o Hurgadzie i Szarm el-Szejk! W Egipcie powstają nowe miasta i kurorty, które zachwycą turystów
- Powiedzcie dziadkom! Pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza takie udogodnienia dla seniorów
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?