Tanie bilety od Ecolines. Przejazdy z Warszawy do Tallinna za 15 PLN w jedną stronę
Kolejne dobre ceny od Ecolines-a. Bilety na podróże z Warszawy do Tallinna (Estonia) za 15 PLN w jedną stronę. Tak tanie przejazdy dostępne są również na weekendy!
Promocja obowiązuje tylko dziś. Podróże od 15 lutego do 31 marca. Bilety do kupienia na stronie przewoźnika Ecolines >>
Warunki promocji:
- Przy zakupie biletu można korzystać z karty bonusowej,
- Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona,
- Po zakupie biletu nie ma możliwości zmiany daty wyjazdu/powrotu, danych pasażera,
- Zakupione bilety promocyjne nie podlegają zwrotowi,
- W ramach promocji nie obowiązują dodatkowe zniżki.
Przykładowa rezerwacja:

Konrad Trela Autor artykułu
Dziennikarz Fly4free.pl od 2011 roku, specjalizujący się w tanich podróżach lotniczych i autokarowych po Europie. Ma wieloletnie doświadczenie radiowe i szeroką wiedzę o branży turystycznej, którą wykorzystuje, by doradzać czytelnikom i wyszukiwać najlepsze okazje. Odpowiada także za akcje specjalne, konkursy i kontakt z odbiorcami portalu. Szczególnie ceni podróże na Litwę, do Skandynawii i na Bałkany, a w wolnym czasie buszuje za promocjami i wędruje po górach.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nigdy nie jechałem Ecolines. Ktoś może wie czy przed wejściem do autobusu sprawdzają dowody osobiste?
sprawdzają dowód z biletem
Ecolines.lt tylko dzis sprzedaz biletow wilno-berlin 4euro.terminy podrozy 15luty do 31marca
Grazyna! Pakuj sie! W tym tygodniu Tallinn!
Możliwe jest wsiadanie do autokaru w Białymstoku, posiadając bilet z Warszawy do Ryga ?
Testował ktoś ???
Jeśli mam dwa bilety (tam i powrót) po okazyjnej cenie na siebie to jest możliwość żeby ktoś jechał na tym moim drugim bilecie bez żadnych problemów?
Skończ bo nudzisz .Dowartościowuj się w inny sposób a nie zanudzasz pseudo dowcipem.
Znacie jakieś dobre i niedrogie noclegi w centrum Tallina?
Center Hotel. Byliśmy we wrześniu. Pokoik mały, za ok.60pln za osobę. Można było dopłacić 5 euro i zamienić na większy. 15min na pieszo od starego miasta