Fly4free.pl

easyJet poleci z Warszawy! 4 nowe trasy od jesieni!

easyJet
Foto: Vytautas Kielaitis / Shutterstock

To najbardziej zaskakująca wiadomość ostatnich miesięcy – z systemu rezerwacyjnego brytyjskiego low-costa wynika, że od jesieni easyJet poleci z Lotniska Chopina do Berlina, Bazylei, Genewy i Londynu Gatwick!

Na razie przewoźnik nie potwierdził tych informacji, ale w systemie rezerwacyjnym można już kupować bilety na te trasy. Z systemu wynika, że loty do Berlina będą realizowane raz dziennie.

Foto: easyJet

Z Warszawy do Bazylei easyJet  poleci we wtorki, czwartki i niedziele, do Genewy – w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. W te same dni easyJet poleci z Lotniska Chopina do Londynu Gatwick.

To fenomenalna informacja, bo easyJet nie był do tej pory szczególnie aktywny w Polsce. Brytyjska tania linia od dawna lata z Krakowa, a do końca października realizuje też połączenie z Lublina do Mediolanu. Warszawa będzie więc trzecim lotniskiem, na którym pojawi się easyJet.

Informację o nowych trasach easyJet podał na forum Fly4free.pl skrzat. Bardzo dziękujemy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Szkoda, że nie ma lotów z WRO do SXF czy TXL :(
VanOwca, 9 sierpnia 2018, 18:01 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Korsyka by się przydała
drk0202, 9 sierpnia 2018, 20:46 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Raczej nierealne, chociaż to także moje marzenie, bo jazda patatajką to jest koszmar, nieważne czy autobusem czy autem a połączenia kolejowe są praktycznie żadne nie licząc weekendowych pociągów dla Niemców ...VanOwca Szkoda, że nie ma lotów z WRO do SXF czy TXL :(
Travel_World, 9 sierpnia 2018, 21:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Autobusy flixbusa są praktycznie pełne do tego jest jeszcze IC bus od D Bahn i pociąg do kultury w weekendy. Myślę ze low cost 100 zl na stronę był by pełny. Potencjał w kierunku jest + ilość Polaków pracujących lub studiujących  w BER jest spora. Pytanie czy ktoś zaryzykuje. Czemu uważasz, że nie realne? 
VanOwca, 9 sierpnia 2018, 22:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »