Urlop w Dubaju za 2529 PLN 🌆☀️ Loty z Warszawy i tydzień w hotelu Holiday Inn z wyżywieniem 🍴☕

2529 PLN Zjednoczone Emiraty Arabskie z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Majowy wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich to świetna okazja, by poznać nowoczesny Dubaj 🌇🛍️. Spędzisz tydzień w komfortowym hotelu znanej sieci z wliczonym wyżywieniem 🍳☕. Tym razem pogoda na pewno dopisze, więc przygotuj się na dużo słońca i wysokie temperatury 😎.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecisz 13-20 maja z Warszawy. Czeka cię podróż z Modlina do Szardży z Air Arabia, a następnie transfery do Dubaju.

3* Holiday Inn Express Safa Park to nowoczesny hotel położony w centrum miasta, w pobliżu parku Safa. Goście cenią ten obiekt za czystość, profesjonalną obsługę i wygodne pokoje. Wielu podróżnych chwali śniadania oraz doskonałą lokalizację, która umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji Dubaju. Hotel dysponuje siłownią i oferuje bezpłatny transfer na plażę oddaloną 8 km od obiektu. W pokojach dostępne jest WiFi, klimatyzacja i zestaw do parzenia kawy.

W pakiecie otrzymasz przeloty, śniadania i obiadokolacje w formie bufetów oraz podstawowe ubezpieczenie. Transfery lotniskowe są dodatkowo płatne. W cenie pobytu masz dostęp do bezpłatnych ręczników plażowych oraz hotelowego autobusu dowożącego na piaszczystą plażę.

📅 Termin podróży:13-20 maja
✈️ Wylot z: Warszawy
🌞 Biuro podróży: Coral Travel
🛏️ Hotel: 3* Holiday Inn Express Safa Park
🍴 Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
🙋‍♂️ Liczba osób: 2
🏖️ Odległość do plaży: 8 km (bezpłatny transfer hotelowy)

Foto: Wakacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 11.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje w Wiecznym Mieście 🏛️✈️ Loty do Rzymu + hotel za 809 PLN 😎
Włochy z Wrocławia 809 PLN

Wakacyjny city break w stolicy Włoch

Hurghada z all inclusive w 5* resorcie 🌊☀️🍹 Tygodniowe wczasy za 2891 PLN
Egipt z Wrocławia 2891 PLN

Beztroskie wczasy w luksusowym hotelu nad Morzem Czerwonym

Cypr z all inclusive 🌊🍹 Tydzień w 4* Iliada Beach Hotel za 2441 PLN 🔥
Cypr z Warszawy 2441 PLN

Bez żadnych zmartwień na słoneczną Wyspę Afrodyty

Porto okołoweekendowo za 949 PLN 🌉🍷 Bezpośrednie loty + 4* butikowy hotel ze śniadaniami ☕🌿
Portugalia z Wrocławia 949 PLN

Porto okołoweekendowo: 4* butikowy hotel ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?