Fly4free.pl

Dubaj: Tydzień w 5* hotelu ze śniadaniami za 1482 PLN. Loty z Katowic

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Photobac, Shutterstock
Lastminuter podrzucił, my przekazujemy dalej. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na wypoczynek nad Zatokę Perską. Za bezpośrednie loty w dwie strony oraz noclegi w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu ze śniadaniami zapłacicie tytułowe 1482 PLN.

Dubaj to niezliczone atrakcje. W mieście możecie pojeździć na nartach na krytym stoku w Mall of the Emirates lub na łyżwach w Dubai Mall. W tym drugim znajdziecie także ogromne akwarium z tysiącami ryb, a przed stoi najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, z tarasem widokowym znajdującym się na 124 piętrze. W dzień możecie wypocząć na jednej z wielu publicznych plaż. Jedna z najbardziej popularnych znajduje się przy hotelu Burdż al-Arab, natomiast wieczorem polecam Wam udać się pod Dubai Mall na pokaz tańczących fontann lub na spacer po słynnej Marinie.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 2964 PLN/2 osoby (1482 PLN/osoba)

LOTY

Bilety lotnicze w najniższej cenie dostępne są dla pary osób, z których przynajmniej jedna posiada wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że do ZEA podróżujecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Dubaju polecam Wam pobyt w bardzo dobrze ocenianym 5* Millennium Plaza Hotel Dubai z codziennymi śniadaniami za 1868 PLN/2 osoby za 7 nocy.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 19 – 26 maja:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »