W czepku urodzony. Wsiadł do samolotu i… dostał od linii dożywotnie darmowe loty!
Szczęśliwcem okazał się Ikechi Chima Apakama, który 17 lutego udał się linią PLAY Airlines na Islandię wraz z dwoma przyjaciółmi. Tuż po starcie z lotniska w Liverpoolu załoga wręczyła wszystkim podróżnym torby z prezentami, prosecco i ciastka. Ogłoszono również, że na pokładzie znajduje się milionowy pasażer linii.
Po wylądowaniu na międzynarodowym lotnisku w Keflaviku na mężczyznę czekała niespodzianka. Poza voucherem na dożywotnie darmowe loty do i z dowolnego portu obsługiwanego przez PLAY Airlines, dostał także płaszcz i czapkę islandzkiej marki Cintamani. Następnie wraz z przyjaciółmi wsiadł do wypełnionego różnymi smakołykami Cadillaca i udał się do miejsca docelowego.
Złote Piaski od 1683 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Pafos od 2769 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa – Modlin)
Riwiera Albańska od 2341 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
PLAY Airlines to funkcjonująca od 2019 roku tania islandzka linia lotnicza. Została założona przez byłych menedżerów nieistniejącego już przewoźnika WOW air. Wykonuje loty do wielu europejskich miast (w tym Warszawy), a także Waszyngtonu, Nowego Jorku czy Bostonu.
W całym 2022 roku PLAY Airlines wykonał 5400 rejsów i obsłużył 789 151 pasażerów. Łącznie przewoźnik obsługiwał 25 destynacji w Europie i Ameryce Północnej, natomiast na ten rok przewidywane jest rozszerzenie siatki połączeń do blisko 40 tras. Linia realizuje loty korzystając z 10 samolotów A320/1neo.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?